En Kolay Web Hack (Anlatımlı)

21cent

Yeni üye
19 Ocak 2008
8
0
slm arkadaşlar abi ben deniyom ama 404 sayfa hatası veriyor...hani bi dosya çıkmadı...çok denedim vallah ama bi sürü yere denedim....bi cvp yazarsan sevinirim bye

djaytacx

Üye
20 Eki 2007
177
3
ya wyok kardes org lu bikac site var onlerda da olmuo çünkü default.asp diiller bu yontem eskimiş gibi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.