En Kolay Web Hack (Anlatımlı)

Cww

Katılımcı Üye
27 Ara 2007
337
7
Kriptografi Uzmanı
arkadaşlar şimdi sizlere çok basit web hack anlatacağım:
1-ilk önce google anasayfasını açalım arama motoruna Web Wiz Forums inurl:uk(us) yazıp aratalım.
2-çıkan sitelerden sonu default.asp olanlarından istediğimize girelim.
3-adres çubuğundaki adresin sonundaki default.asp kısmını silelim(bu sadec sonu default.asp olan sitelerde geçerlidir eğer default.asp den sonra bir yazı var bu işlem geçersiz olacaktır) onun yerine admin/dabase/wwForum.MDB yazıp enter a basalım
4-açılan sayfada bir yükleme dosyası gelecektir bilgisayarımızda uygun yere kaydelim.bu dosya genelde access dosyası olur.dosyayı açalım eğer açılmayıp hata verirse;dosyaya sağ tıklayıp özelliklere girelim.genel özelliklerin altında engellemyi kaldır olacaktır ona tıklayıp dosyayı yeniden açalım.
5-bu dosyda ya birinci ya da ikinci sırada admin şifresi ve diğer bütün kullanıcıları adı ve şifreleri olacaktır.
6-admin şifresiyle siteye girdikten sonra artık siteye istediğinizi yapabilirsiniz

iSyAnKaRr

Üye
27 Eyl 2007
92
0
sağolasın qardes çok güzl paylasım

+Rep

imagestt0.jpg

Medıvh

Yeni üye
11 Ocak 2008
7
0
ankara
Onla Alakasi Yok Olmamasinin Nedeni Ben Bu Konuyu Baska Bir Foruma Actigimda Yanlislikla Dabase Yazmisim.gercegi Database Olacak.bari Yaptigin Alintiyi Once Bir Oku.ayrıca veriyorsun boyle konular bızım turklugunu bılmeyen hackerım dıye gecınen salaklar da gıdıp boyle turk sıtelerını hacklıyor.yazık degıl mı.buyrun su lınke bır bakın...

https://tik.lat/LIVwH

Son düzenleme:

Medıvh

Yeni üye
11 Ocak 2008
7
0
ankara
kardesım hakaret degıl.alıntı yapmıssın yaptıgın alıntıyı okumadan buraya yazmıssın.ben onu yanlıs yazmıstım dabase dıye.database olacak.oku yapcaksan sonra alıntı yap.

benım sınırlendıgım nokta su:
bazı kendını bılmez salaklar var hacledım dıyebılmek ıcın hacklıorlar.
https://tik.lat/SoZ8Q
sımdı bu sıteyı kuran adamın sucu ne.
sana bır sey demıorum paylasım yapmıssın.
ama burayı hackleyen arkadas.turkum dıye gezmesın.
bu zamana kadar hıc turk sıtesı hacklemedım.
hep pkk ve dıger bıze hakaret eden sıteler
pekı soruyorum bunu yapan .....'a:
ÜKE MAKINA
Dalgıç Pompa ve Kolon Boruları
reklamı yapan bır sıteyı neden hackledın.
ayıp ya ayıp bunun gıbıler varken forumlara da konu acmamak gerek ya.(sana bır sey demıorum yanlıs anlama benı)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.