En Komik Clan Isimleri

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
beğenmiosan girip okumassın kardeşim tmm mı. emeğe saygı adam açmış konuyu dierleride paylaşmış beğenmiosan işte kapı işte ordada sapı alla halla asabımı bozmaya yer arıonuz bu günlerde ha

recon

Yeni üye
12 Eki 2006
1
0
Arnold Civarda Gezer .. SıkıysayakalaLAM :D daha çook var hatırladıkça yazacam

freeday

Yeni üye
12 Eki 2006
2
0
polifonikosuruk sikkmee ezikkasar tampontakar koxpklanıbu elektirikliaraclar
şimseksopasıklanı pokemeonashımbn

sakalein

Yeni üye
24 Eyl 2006
4
0
MICEYMOUSE oyuna iilk başladığım zamanlarda yaklaşık iki yıl önce beramusta kazara girmiş ve nasıl çıkacağımı öğrenene kadar 2 hafta geçmişti

sakalein

Yeni üye
24 Eyl 2006
4
0
ha bu arada Namaz klan klanına da üye olmuştum yine kazaraama busefer aynı günçıktım :p

sakalein

Yeni üye
24 Eyl 2006
4
0
2 Yil önce Beramusta Kazara Nasil Girdiğimibileanlamdiğim Klan Mickeymouse çikmam Iki Haftayi Bulmuştu çünkü Nasil çikacağimi Bilmiyordum Hatta Hacklendiğimizannetmiştim

jaopista

Yeni üye
13 Eki 2006
3
0
kankalar ben yeni üyeyim ama bir clan ismide benden onu yazmamışsınıs...
areste: MÜSLÜMGÜRSEX
HAHAHAHAHA....

mehmet_495

Yeni üye
11 Eki 2006
1
0
OsurugumlaBayıltırım Diezde Bi Alt Clandı
ve ayrıca eskısehırde reel paraya dıezde ıtem satan varmı arakdaslar gb felan fark etmez diezde cvp plz

REDMU2tang

Yeni üye
13 Eki 2006
1
0
kasbeniçaqqı*thetugra:d*annebiztonwnovacıolduk*bababeniokulagönder felan filan ama hem güsel hem komik:yaho1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.