Epic Games İle Discord Nitro 3 Ay Bedava!

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Epic Games İle Discord Nitro 3 Ay Bedava!

Yakın zamanda Epic Games'in yaptığı kampanyayla popüler sosyal medya platformu Discord'un premium paketlerinden Nitro, daha önce hiç nitro almamış kullanıcılara Epic Games ile 3 ay bedava hale getirildi. Bununla birlikte bir çok kullanıcı ise bu kampanyadan yararlanırken, alması hiçte zor olmayan bu yöntemle nasıl Nitro alacağımıza haydi bakalım.

QEoJT3R.png

Bu Yöntemle Nasıl Bedava Nitro Alırım?

» Öncelikle Epic Games hesabımıza hesabımız varsa giriş yapıyorsunuz, yoksa kayıt oluyoruz.

» Ardından buraya tıklayarak Epic Games'in kampanya sitesine geliyoruz ve sayfada bulunan "Yükle" tuşuna basıyoruz ve oradaki adımları takip ediyoruz.

» Adımları takip ettikten sonra karşımıza işlemin tamamlandığını söyleyen bir pencere çıkıyor ve işte bekleyişimiz burada başlıyor. Bekleyişimizin sebebi ise nitro kodunun mail'imize bir süre sonra gelmesi.

JMxWHPV.jpg

Peki Ya Mail'den Sonra?

» Mail geldikten sonra fotoğrafta gördüğünüz gibi "Hemen Kullan" yazısına tıklıyoruz ve nitro alma sayfası bizi karşılıyor.

» Bu adımdan sonra ne yapacağınızı zaten Discord söylüyor, bu yüzden belirtme gereği pek duymadım.

qhyK7NZ.png

Aynı zamanda Nitro'yu aldıktan sonra muhtemelen Discord, size bu kodun kullanıldığını ve sizin kullanmayıcağınızı belirten bir sayfa açaacak. Ancak üzülmeyin, hesabınıza nitro yüklenmiş olucak. :)

Bu arada THT'nin discord sunucusuna gelip, takviye yapabilirsiniz. :)

https://discord.gg/QsUjTuEYGz

dxnxox7.png

Son düzenleme:

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Adam ya geldi adam :D
Çok güzel yapmış ama fazla bir şeye yaramıyor gibi

Fazladan ve bedava abonelik güzeldir diyip alıp geçmek lazım :)
Ellerine sağlık konu çok güzel olmuş abi cok beğendim.

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Güzel konu olmuş alamayan çok kişi oldu..

Bu arada THT'nin orijinal Discord kanalına takviye basmayı unutmayınn :D

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,560
29
Trondheim
Bekleyen arkadaşlar için güzel bir haber bilmeyenlere de tavsiye ederim ayliği 85 tl yi geçen bir aboneliktir bu, ben erken dönem destekçisi olduğum ve kendim sürekli aldiğim için bir daha alamiyorum. :)

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Bekleyen arkadaşlar için güzel bir haber bilmeyenlere de tavsiye ederim ayliği 85 tl yi geçen bir aboneliktir bu, ben erken dönem destekçisi olduğum ve kendim sürekli aldiğim için bir daha alamiyorum. :)

Evet hocam, fiyatı gerçekten pahalı.Kaçırılmaması gerek bir fırsat olduğunu düşünüyorum. :)

Bi kaç tane alıp stok yapmalık

Olabilir ancak kodlar 24 Haziran'da expire oluyor malesef. :(

Teşekkür ederim. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.