Es-Selamun Aleyküm Turkhackteam Ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bysefarap

Yeni üye
24 Tem 2021
5
0
29
Öncelikle İsmim Safa Malatyalıyım
Adli Bilişim Ve Siber Saldırı Ve Güvenlik Uzmanlığı adı altında kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
Buradaki abilerin kardeşlerin tecrübelerine dahil olmak istedim. Yardımlaşarak güzel işler başaracağımıza inanıyorum
Allaha emanet olun canlar

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,091
1,607
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Forumumuza hoşgeldiniz.Forumumuz içerisinde herhangi bir sorun yaşamamak için forum kurallarımızı ve misyonumuzu incelemenizde fayda var.

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
Adli Bilişim Ve Siber Saldırı Ve Güvenlik Uzmanlığı adı altında kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
Buradaki abilerin kardeşlerin tecrübelerine dahil olmak istedim. Yardımlaşarak güzel işler başaracağımıza inanıyorum
Hoş geldiniz, forumda bilgilendirme konuları açmanızı umarım. Bu forumda hem bilgilenin hem bilgilendirin. Bir nevi kazan kazan gibi :D
Sen de Allah'a emanet ol.

BörüHan

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,176
277
Ötüken🇹🇷
Aleykümselam Hoşgeldiniz.Sizleri Aramızda Görmekten Memnuniyet Duyduk.
Forum Kural ve Misyonuna Göz Atmayı Unutmayınız.
İyi Forumlar Dileriz

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Aleyküm selam, hoşgeldiniz. Umarım güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu alanda kendini geliştirebileceğine inanıyorum ;)

bysefarap

Yeni üye
24 Tem 2021
5
0
29
Aleyküm selam, hoşgeldiniz. Umarım güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu alanda kendini geliştirebileceğine inanıyorum ;)
hoş buldum çok tşk ederim bilgilerinizle bunu başarabilirim

Hoş geldiniz, forumda bilgilendirme konuları açmanızı umarım. Bu forumda hem bilgilenin hem bilgilendirin. Bir nevi kazan kazan gibi :D
Sen de Allah'a emanet ol.
tabiki elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.