EsRaReNgiz 1 oLay..

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
Bir trafik kazası olur. Genç bir kadın diğer bir genç kadının ölümüne sebep olur. Ama olan olmuştur. Kazada yara da almıştır. Hastaneye kaldırılır. Gece boyunca erkek kardeşi yanında kalmıştır. Kız hiç uyanmadan baygın bir halde uyurken erkek kardeşi de uykuya dalmıştır. Ama bir an bir sesle uyanan erkek kardeş gözlerine inanamamıştır. Çünkü ablasının yatağının altında bir kadın korkunç gözlerle ona bakmaktadır. Hemen kamerasına sarılan erkek kardeş bu kareyi çekip hastane yetkililerini çağırmıştır. Ama yetkililer gelene kadar kız yok olmuştur.

Resim incelendikten sonra bu resimdeki kızın kaza sırasında ölen kız olduğu anlaşılır

16ok.jpg

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
ya hocam böyle şeylere ben inanmıyorum günümüzde teknoloji var bu resmi yapmak çok kolay ama inanmak isteyen varsa engel olacak değilim

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
walla beyler yalan olabilir ama böyle şeylerin oldunu kimse inkar edemez ama kimse ispatda edemez...yani inanan inansın inanmayan inanmasın :D walla ben görsem altıma ederdim heralde :D adam iyi kameraya bile çekmiş :D:D:D:D:D

umutmurat81

Katılımcı Üye
22 May 2009
395
0
ThT
Saat gece 2:33 ve bn böle resimlere bakınca psikolojik galiba siyah gölgeler görmeye başlıorm tedirgin oldum şu anda aşırı derecede :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.