Evde Bir yabancı +18 Var Hikaye Yaşanmamış Olayldır

15 Mar 2018
230
0
VATAN TOPRAK
Bir Pazar Evde Oturuyorum Annemler babamlar Bayramda köye Gitdiler.
Evde Yanlızım,
daha sonra mutfağa çıkıp yemek yemeye gitdim ihtiyaçlarımı giderdikden Sonra,
oturma odasına geçtim biraz sosyal medyada Takıldım.
aradan 2 3 saat geçmiş uyaya kalmışım bir an annemlerin odasında kapı çarpa sesi geldi.
bu mümkün değildi hiç bir pencere açık değildi.
bunu pek kafaya takmadım sabah oldukdan sonra annemlerin odası dağılmış durumda
daha sonra köye giden annemi aramak üzereydim hatdım borcu sebebi kapandığını gördüm.
aradan 2 3 dakika geçti bir an kapının arkaşında bir siyah 1.90 boylarında kadın silüet
bana doğru bakıyordu hiç gitmiyordu içimden dualar okuyordum 8 dakika aradan sonra
silüet gitmişti napaçağımı bilmiyordum. aileme haber vereceğim hatdım kapandıgımdan dolayı
bişey yapamıyorum. Elim Kolu Bağlı sonra evde paranormal olaylar dönüyor bende evde kalmak
istemedim ailem gelene kadar arkadaşımda kalacak'dimki bir an üst katdan cıvık ses geldi
merdivenden yuvarlanan bir oyuncak bebek gördüm nedenini anlayamadım ama
tüylerim diken dikendi evden çıksammı yukarı mı çıksam dedim
sonra yukara hafiften bakıyım derken aniden sankii biri beni arkadan izliyor gibi kala kaldım
içimden ağlıyor gibiyim dualar ile geri döndüm arkama baktım sükür'ki kimse yoktu,
arkamı döndüğüm an üst katdan ses geldi sonra ben evden kaçtım sükürler olsun.
evden 2 4 km uzaklasdıkdan sonra evin penceresinden biri beni gözekliyor gibiydi
kalbim duracaktı kosarak uzaklasdım arkaşımda kaldım bu gece daha sonra bunları
polise anlatdım evi kontrol etdiler evde ne yere çarpan cizim ve bir insan "silüet" yada kimse
dağıtılan esyalar bile sapa sağlam 'ALLAHIM' bir an bayılacak gibi oldum ve daha sonra ailem
döndü korkunç bir andı SON.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.