Evlenmeden Once Bakiniz ! (ERKEKLER ICINDIR)

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
663
6
Warwick
foto1zl0.png

foto2hq3.png

foto4ro9.png

foto5bo3.png

foto6uj3.png

foto7bx3.png

ARKADASLAR BIRBIRIMIZI KANDIRMAYALIM GERCEK BU BIDE SEVIGIN KIZLA EVLENMEDEN ONCE ONU SABAH UYANINCA YUZUNE BIR KEZ DAHA BAK CIRKIN ISE CEK GIT BEKLEME

SAYGILARIMLA !

nurox

Katılımcı Üye
26 Ocak 2007
482
3
ben evlilikten waz geçtim zaten hatunuda terk ediyorum bu ney böyle saol dostum.

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
gusel paylasım:)..yanLız benim kız arkim kokoşh deildir..makyaj yapmaz kendiisi:)...

DAiMa NatUraL oLAnı TerCih ederim:D..

yaNLız OrTadaki HatunuN NaTuRaL HaLiDe FeNa deilmiş:)..

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
Bence Bizim Kizlarimiz çok Güzel Makyaj özenti Sadece Dogal Halleri Daima Harika Türk Erkegide Kadinini Dogal Sever Zati ..

turgutsah24

Yeni üye
25 Haz 2007
1
0
:):):) bunu ilk gördüğümde de çok gülmüştüm. Bu tip kadınları sokakta yürürkende görebilirsiniz.Uzaktan hoş görünüyor ama yakından bakınca yüzünde 2.5 cm cila tabakası dikkati çekiyor

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
ben öle hergün kaçtanesini süslüyom öle olanlarda var makyajsızda güzel hatunlarda var ama boya insanı cok degiştiriyo maymunu bile insan yapıyo :puah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.