Ex aşkı Paris’in **** sırlarını açıkladı!

2 Eki 2006
165
1
Ex aşkı Paris’in **** sırlarını açıkladı!Eski sevgilisi Paris Hilton’un bilinmeyen yatak sırlarını anlattı.

PARİS.jpg
Eski sevgilisi Paris Hilton’la olan ilişkisiyle ilgili olarak yaptığı açıklamalarla gündeme oturan yakışıklı aktör Nick Carter dedikodu sütunlarının vazgeçilmez isminin yatak sırlarını bir bir ortaya dökünce Hollywood camiası karıştı.
Yatakta iyi bir performans sergilemek için Hilton’un kendini içkiye vurduğunu söyleyen Carter sözlerine şöyle devam etti: ‘Paris yatakta utangaç biriydi. Zaten sevişmeden önce hep sarhoş olurdu ve onun seksi çok sevdiğini de sanmıyorum. İçindeki ateşi yakmak için içki içer uyuşturucu alırdı. Kaç gece onu yerlerden toplayıp yatağına yatırdığımı bilirim’.
Hilton’un kendisini çok arzuladığının altını çizen Carter sözlerine şöyle devam etti: ‘Benimle **** yapmak istediği zaman bunu açıkça dile getirirdi ve ellerini üzerimden çekmezdi. Beni tahrik etmek için iç çamaşırı giymediğini söylerdi. Ama onun istediği zaman istediği şeyi almaya alışkın biri olduğunu bildiğim için onu bekletmeyi tercih ederdim. Bu da onu çılgına çevirirdi.'
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.