Excel bu formülü nasıl düzenleyebilirim?

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
bir kod var
djsdjjsd1c: sahahbs dskdskj 1
kodu bu ben bu kodu aşşa doğru genişlettiğim zaman sondaki rakam çoğalıyor ben 1c deki 1 rakamının çoğalmasını istiyorum 1365.satıra kadar yani 123456 diye gitsin 1365 e kadar nasıl yapabilirim

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,557
759
merhaba

ilk kutucuğa içeriği yazın örnek olarak kelime 1 gibi daha sonra kutucuğa sağ tıklayın hücreleri biçimlendir menüsünü açın menünün sol tarafından sayı bölümüne gelin ondalık basamak kısmını 0 yapın altıdaki seçeneklerden 1234 dü seçin

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
istediğim burdaki 1c deki 1 rakamının değişmesi aşağı doğru sadece o rakam 1234 diye giderek aşa doğru satırı kopyalamasını istiyorum ben böyle bir kod filan vardır diye düşünmüştüm mesela (character=10=10xline=1234) uydurdum bunu ama böyle birşey diye düşünüyorum var mı konuyu çözebilecek

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
excel silin tekar yukleyin
sanırım yanlış anladınız bu mesajımı da okursanız daha iyi anlayabilirsiniz
istediğim burdaki 1c deki 1 rakamının değişmesi aşağı doğru sadece o rakam 1234 diye giderek aşa doğru satırı kopyalamasını istiyorum ben böyle bir kod filan vardır diye düşünmüştüm mesela (character=10=10xline=1234) uydurdum bunu ama böyle birşey diye düşünüyorum var mı konuyu çözebilecek

ZayruS010

Üye
5 Mar 2021
114
19
-0.139281, -55.734100
Bak benim diğer konularımı takip edip te başka konularıma cevap yazma kışkırtma mı yapıyorsunuz anlamıyorum ya
Başka konuşarı takip edipte birşey yazmadım yapmaya çalıştığınız şeyi yorumladım ve eğer amacınız wordlist oluşturmaksa yanlış programı kullandığınızı söyledim bunda kışkırtmalıl bir durum yok zaman kaybetmemeniz için söylüyorum eğer amacınız buysa bunun için özel olarak yazılmış birsürü uygulama var bunun neresinde kışkırtma var

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
Başka konuşarı takip edipte birşey yazmadım yapmaya çalıştığınız şeyi yorumladım ve eğer amacınız wordlist oluşturmaksa yanlış programı kullandığınızı söyledim bunda kışkırtmalıl bir durum yok zaman kaybetmemeniz için söylüyorum eğer amacınız buysa bunun için özel olarak yazılmış birsürü uygulama var bunun neresinde kışkırtma var
Peki, amacım wl oluşturmak değil böyle bir formül olduğuna inanıyorum konuyu artık çözecek biri çıksın lütfen

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
onu sana değil de onu yapan başkaları var onlara söylemişim farz et

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.