Ezan Okuma Programı.

pcworld

Katılımcı Üye
9 Mar 2007
324
6
NAMAZ VAKİTLERİNİ KAÇIRMAK İSTEMEYEN ARKADAŞLAR BU EZAN PROGRAMI TAM OTOMATİK KURDUKTAN SONRA BÖLGENİZİ SEÇİN EZAN VAKİTLERİNDE SONRADAN SİZİN SEÇTİĞİNİZ EZANLARI OKUSUN (3 ÇEŞİT EZAN RAR DOSYASININ İÇİNDE) PROGRAMCI MODUNA GEÇİN VAKTİN ÇIKMASINA 20 DK. KALA SİZİ UYARSIN.
ÇOK ÇEŞİTLİ FONKSİYONLARI DA VAR .
MUTLAKA Bİ DENEYİN BEN SENELERDİR KULLANIYORUM BU PROGRAM SAYESİNDE ÇOĞU NAMAZIMIN VAKTİNİ KAÇIRMADOM...
REP YERİNE DUA EDİN YETER
KURULUMU
1. EZAN KURULUM DOSYASINDAN PROG. KURUN
2. BÖLGENİZİ SAĞ TARAFA İNEN İKONDAN SAĞ TIKLA-AYARLAR-ALPEREN-ŞEHİRSEÇ-KAYDET
3 EZAN ÇEŞİTLERİ VAR MEKKE-SABAH-EZAN3 BUNLARI KURMAK İÇİN İKONA SAĞ TIKLA AYARLAR-EZAN DOSYASI SEÇ ONDAN SONRA SIRAYLA SABAH ÖĞLE İKİNDİ AKŞAM YATSI EZANLARINI KENDİMİZ BELİRLİYORUZ.
4.YAZ SAATİ KIŞ SAATİ SEÇİMİNE DİKKAT EDİN

LinK:
http://rapidshare.com/files/4351620/...rulum.rar.html
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.