F klavye Q klavye olarak kullanılabilir mi?

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,983
1,078
Kayseri
Merhalar, tuşların yerini değistirirseniz veya tuşlarını ezbere billiyorsanız sorun olmaz. Ama benim fikrim direk iyisinden bir Q klavye almanız yönündedir.

SWERNE

Yeni üye
29 Tem 2021
48
11
24
F klavye siparişi vereceğim. Fakat ben bu klavyeyi alırsam bunu Q klavye olarak kullanabilir miyim?
Benim klavyem f klavye idi yazılımsal olarak q klavye ayarladım ve klavye stickeri aldım eğer orijinalliği bozulmasın tuşları değiştirmeyeyim diyor isen tuş stickerları var tahmin ediyorum bir bilgisayarcida yada internette bulursun iyi forumlar.

23 May 2016
151
2
Benim klavyem f klavye idi yazılımsal olarak q klavye ayarladım ve klavye stickeri aldım eğer orijinalliği bozulmasın tuşları değiştirmeyeyim diyor isen tuş stickerları var tahmin ediyorum bir bilgisayarcida yada internette bulursun iyi forumlar.
tuşların yerini değiştirmeyi düşünüyorum aldığımda windows 10 da ayarlardan q klavye seçmem yeterli olacaktır sanırım

Cuuss

Yeni üye
17 Ağu 2021
1
0
22
Değiştirsen Bile Olmaz.Klavye F Olduğu için.F Yerine Q Koysan Yine F Koyacak Bu Klavye Anakartıyla İlgili Diye Biliyorum Kısaca Olmaz.İyi Forumlar.
Bildiğim kadarıyla öyle değil yani tuşları tam olarak Q klavye şeklinde dizerse sıkıntı olmadan kullanabilir ama tabi bu tuşları söküp geri takmak öyle hızlı olan bir şey değil yani sana baya zaman kaybettirir. Hem elinde zaten bir Q klavye varsa tuş yerlerini değiştirip windows üzerinden yazılımınıda F yaparsan F klavyen olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.