# Faber-Castell Hacked #

GECE IT

Yeni üye
19 Tem 2022
26
14
Türkiye

nd1ws34.jpeg

Saldırı Timleri Adına Faber-Castell Subdomaini Hacklenmiştir!​

Elinize sağlık

ɴᴜʟʟ

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
742
675
/www/
elinize emeğinize sağlık hocam..
Emeğine sağlık başkanım 🧙‍♂️
Eline emeğine sağlık canım dostum Ankaya yakışır bir hack olmuş daha nice başarıların olsun
shopify'ın index içine koymanızı istediği kodları yorum satırı içine alırsanız hacklediğiniz sitede ki gibi "Opening Soon" gibi yazıları indexten kaldırmış olursunuz. kurcalarken öğrendim. elinize sağlk.
Eline sağlık kardeşim
Ellerine emeklerine sağlık :)
Elinize sağlık hocam
eline emeğine sağlık
Ellerine sağlık dostum
Ellerine saglik. Hacki hak eden bir Firma :)
Emeğinize Sağlık.
Ellerinize sağlık.
Elinize Sağlık.
eline emeğine sağlık
Ellerine sağlık
Teşekkür ederim , sağ olun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.