Facebook Gizli Soru Öğrenme Taktiği

darkonali

Üye
25 Ağu 2017
59
2
MERHABA DEVRELERİM VE ÜSTLERİM BÜGÜN SİZLERE Facebook Gizli Soru Öğrenme TaktiğiNİ ÖĞRETECEĞİM HAYDİ BAŞLAYALIM
Ask.fm diye bir Sosyal Platform var. Bu Platformda Soru cevap şeklinde bir uygulama var. Hacklemek İstediğimiz arkadaş bu ask.fm'e üye. Şimdi Biz Bu arkadaşın facebook Gizli sorusunu Bulduk. Soru "Annenizin doğum yeri.- bu olsun. Ask.fm'e üye olucaz ama kendi adımızla değil.
Hackleyeceğimiz kişinin en yakın arkadaşı yada ailesinden biri ablası, abisi falan adına kayıt oluyoruz. Ask.fm'de Bu arkadaşa Soru Soracagız şimdi. Soracağımız soru zaten çok belli gizli soruyo soracağız. Bu olayı anlama oranını düşürmek içinde Soruyu Biraz Değiştirelim. Böyle Soralım - Tarihte en sevdiğin kişilik.-. Hackleyeceğimiz arkadaş Bunu yakın arkadaşı (Kimin Adına Kayıt olduysak) sormuş gibi anlayacak ve hiç bir şey farketmeden cevap verecek. Bizde bu cevabı alınca direk Facebook'unun şifresini değiştiriyoruz.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.