Facebook Kimlik Onayı

Baygomart

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
807
0
Kavala
Arkadaşlar fake hesaplarımdan biri kimlik onayına düştü sahte kimlik hazırlayıp yolluyorum ama bir türlü açılmadı yardımcı olabilcek varmı ?
 

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,769
1
C:\
Arkadaşlar fake hesaplarımdan biri kimlik onayına düştü sahte kimlik hazırlayıp yolluyorum ama bir türlü açılmadı yardımcı olabilcek varmı ?

Atmana rağmen açılmadıysa o hesap artık yalan olmuştur 1 kere atarsın açılmaz bi daha atarsın geçerli olmaz o yüzden deneme derim önceden attıysanda 60 güne kadar açılması uzayabiliyor benimki tam 57 günde açılmıştı hesap fakeymiş bide bi soğuk su iç kardeşim üstüne
Y.Ü.K
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.