Facebook Messenger Uygulamasını OS X'te Kullanmak

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,572
0
messenger.com_-798x310.png


Bugün erken saatlerde Facebook, Messenger uygulamasını bilgisayarlarımızda kullanabileceğimiz yeni bir web sitesi oluşturdu. Web sitesi, bilgisayarlarımıza kurabileceğimiz bir Facebook Messenger uygulaması için oldukça uyumlu bir arayüze sahip. Facebook büyük ihtimalle bu programı önümüzdeki günlerde yayınlayacak.

Facebook’tan hızlı davranan bazı geliştiriciler, Messenger sitesini alıp OS X’te kullanabileceğmiz bir program haline getirdiler. Bu küçük program sayesinde tüm Messenger bildirimlerinizi Macbook’unuz ya da iMac’iniz üzerinden alabiliyorsunuz. Uygulama tüm Messenger deneyimini masaüstüne taşımış gibi gözüküyor.

Screen_Shot_2015-04-09_at_1_21_56_pm.png


Uygulama tamamen açık kaynaklı, yani eğer uygulama üzerinde beğenmediğiniz bir nokta varsa, kaynak kodu Github üzerinde yüklü. Uygulamanın Facebook ile herhangi bir bağlantısı olmadığı için ufak tefek hatalar alma şansımız yok değil.

OS X için olan uygulamayı BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

Kaynak: TheNextWeb
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.