facebook sayfada paylaşım sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
0
New Jersey
Onu Biz Yapmıyoruz. Facebook Otomatk Olarak Öyle Yapıyor Zaten.

MeseLa ; Benim Bilgisayarımda Bi Video Var . O Videoyu Kendi Facebook Fan Sayfama (Fan Sayfamın Adı Facebook Olsun) Yükledim&Paylaştım..

Sonra Sen Benim Sayfamdan O Videonun URL'sini Aldın Ve Kendi Fan Sayfanda Paylaştın Diyelim.
Senin Sayfandan o Videoyu İzleyenler , Videonun Sol Üst Köşesinde Benim Sayfanın İsmini Görürler "Facebook'u Beğen" Diye Görünür.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.