FaceMorpher 1.7

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
İzlediğiniz birçok filmde hiç unutamadığınız* aklınızın bir köşesine yer eden kimi sahneler vardır..Terminatör filmini herkes hatırlar. O dönüşüm va değişme sahnelerini ise hiçbirimiz unutmamışızdır. Bu sahneler bir görüntünün diğerine doğru akmasıyla oluşurlar.

Son günlerde kullandığımız bilgisayarlar eskilerin süper bilgisayarları ve çoğumuz video düzenleme işlerini bilgisayarımızdan yapıyoruz. Yani bu da demek oluyor ki değişim ve geçiş efektlerini basitçe kendi videolarınıza uygulayabilirsiniz.

Bu tarz videolar gerçek zamanlı olarak oluşturulabilirler. Bunu yaparken siz de hem videolarınızı çekici hale getirebilir* hem de eğlenebilirsiniz! Ev videolarınızı bu tarz efektlerle süslemek gerçekten çok ilgin olur değil mi? Mesela düğün ve eğlence videolarınızı? Bu programı kullanarak arkadaşlarınıza da çeşitli sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Onların* kendilerini bir süperstara dönüşürken gördükleri an* gerçekten çok ilginç olabilir* ya da en sevdikleri şarkıcıya. Kendinizi değişimleri içinde kaybettiğiniz anlar bile olacaktır bu programı kullanmaya başladığınızda! Fakat maalesef* bu tarz birçok program hobi için eğlenilebilecek kadar kullanışlı ve ucuz değil.

Kimi programları kullanabilmek içinse gerçekten deneyimli olmak gerekiyor. Ve yine bir çoğunda mevcut olan ve değişim için kullanılan kontrol noktaları... Demek istediğimiz iyi bir animasyon hazırlamak için bazen çok ciddi masraflar karşılamamız gerekiyor.

Hem program fiyatları hem de zamanla kazanacak olduğumuz deneyim ve uğraşacağımız kontrol noktaları bizi epey zorlar ve bize hem zamandan hem maddi açıdan yük olur. Pekala sadece farenizin bir tuşu ile tüm bu işlemleri yapabilecek olan bir program olduğunu söylesek ne dersiniz? Evet* ihtiyacınız olan sadece bu program! FaceMorpher* piyasadaki türleri arasında en kullanışlı ve en ucuz program.

Program insan yüzlerini tanıması ve en verimli animasyonları oluşturabilmesi için yeniden tasarlandı. Kendinize animasyon oluşturmak için kontrol noktaları seçmenize gerek kalmadı. FaceMorpher yüzleri otomatik olarak tanır ve gerekli geçişleri hazırlar.

Size kalan sadece değişimi uygulamak istediğiniz resimleri seçmek. İşte bu kadar! Hazırladığınız dosyaları ise popüler video biçimi AVI* animasyonlu GIF ya da Flash videosu (SWF) olarak kaydedebilirsiniz. Programın marketlerdeki fiyatı ise $29*95’dır. Bu kadar özelliği bu kadar kolay kullanıp* az bir ücretle işten sıyrılmak isteyenlere...


d0wnLoad

aLıntıdır..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.