fake mail le msn heckleyenler fake maillerini cope atsın

pit10_mikado

Katılımcı Üye
26 Eyl 2006
651
3
biyerlerden
butun hazir fake mailer oldu.
microsoft tarindan hotmail and msn gonderme adresleri deyistirildi
yani bu demek oluyorki elinizde bulunan hic bir fake mail calismiyacak. gecmis olsun..

tarkan_ksk

Yeni üye
22 Ağu 2006
15
0
Fakede Kimse Beni Englliyemez

Cözüm Yolu Basit Msn Adresim Yazi Isterseniz Yardim Ci Olurum

Son düzenleme:

brokenheart

Yeni üye
7 Ağu 2006
11
0
artık bize yeni yontemler lazım mesala kurabanın kafasına silahı dayayıp zorla alırız şifreyi uzaktakiler için de başka bişiler bulucaz artık :p

zan_Yy

Yeni üye
26 Eki 2006
4
0
:D dostum yanlıs yere yazdıımın fakındayım ama yazıyım tasırsınız
bana msn hack için guzel bii program verebilirmisiniz

hackers66

Yeni üye
2 Kas 2006
2
0
bende ki fake çalışıyo hemde çok iii
msn çalmak için çok yöntem var site amaçlı çalma winapla çalma trojanla çalma resime trojan koyarak linkle çalma en güzel msn hack da winapla çalmadır. hepinize kolay gele HACK BABASİ

hackers66

Yeni üye
2 Kas 2006
2
0
2 Gün Önce #1 pit10_mikado vbmenu_register("postmenu_34580"* true);
Üsteğmen
ustegmen.gif

Giriş: Sep 2006
Ettiği Tşk. Sayısı: 0
6 Mesajda 8 Teşekkür Aldı
Rep Gücü: 11
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif

REP Gücü : 11
REP Puanı : 100
REP Seviyesi :
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif

icon10.gif
fake mail le msn heckleyenler fake maillerini cope atsın
yani bu demek oluyorki elinizde bulunan hic bir fake mail calismiyacak. gecmis olsun..

değişen o adresler bende var onuda çaldım ama oda bende kalsın herkes öğrenirse kötü amaçlı kullanılır

master94

Yeni üye
25 Tem 2007
24
0
kafdağı

ewt fake mailleri "akıllılar" yemez hatta "orta zekalılar" bile yameyebilir (bu sözüm sizlere değil) ama fake mailler çalısmio diyosan yaniliyosun. bende hala 4 tane var hala takır takır çalışıyo. :jeerat

BARTEK

Yeni üye
7 Ağu 2007
22
0
bende ki fake çalışıyo hemde çok iii
msn çalmak için çok yöntem var site amaçlı çalma winapla çalma trojanla çalma resime trojan koyarak linkle çalma en güzel msn hack da winapla çalmadır. hepinize kolay gele HACK BABASİ

bu gırgırmı yoksa gerçekten winampla msn çalma diye bi yöntem varmı.inşallah sazan durumuna düşmemişizdir..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.