Fake Script Nasıl Yapılır ? Detaylı anlatım (SerhatTHT)

SerhatTHT

Uzman üye
8 Kas 2015
1,317
3
Localhost
Merhaba değerli THT ailem. Bir kaç aydır iş nedeniyle foruma ve bana gönderdiğiniz mesajlara vakit ayıramıyorum malesef. Bu hafta biraz vaktim oldu ve THT üyesi olan herkesin öğrenmesi gereken Fake Script Yapımı konusunu bugün videolu anlatım olarak paylaşıyorum. Yotube kanalımda yaptığım açıklamanın ayınısı burayada yapmama gerek yok sanırım. Video izlemeden önce açıklamayı okumanızı öneririm. Sorunlarınız veya sorularınızıda bu post altına veya youtube video altına yazabilirsiniz. Sorular dışında'da fake scipt hakkında sıfırdan yazılacak veya editlenecek bir fikir var ise pm yoluyla veya yorum altında bana ulaşabilirsiniz. İlkler bu forumda olacaktır her zaman THT :eek:pcuk

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dNhVIov032Y[/ame]

lord of silence

Yeni üye
24 Tem 2021
17
4
23
Merhaba değerli THT ailem. Bir kaç aydır iş nedeniyle foruma ve bana gönderdiğiniz mesajlara vakit ayıramıyorum malesef. Bu hafta biraz vaktim oldu ve THT üyesi olan herkesin öğrenmesi gereken Fake Script Yapımı konusunu bugün videolu anlatım olarak paylaşıyorum. Yotube kanalımda yaptığım açıklamanın ayınısı burayada yapmama gerek yok sanırım. Video izlemeden önce açıklamayı okumanızı öneririm. Sorunlarınız veya sorularınızıda bu post altına veya youtube video altına yazabilirsiniz. Sorular dışında'da fake scipt hakkında sıfırdan yazılacak veya editlenecek bir fikir var ise pm yoluyla veya yorum altında bana ulaşabilirsiniz. İlkler bu forumda olacaktır her zaman THT :eek:pcuk

[ame]
hocam video kaldırılmış tekrar yükleme şansınız var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.