Fake Web Camera (FWC) Nasıl Yapılır?

TAKTAK26

Yeni üye
12 Tem 2019
22
7
Önsöz 🥳

Konu Giriş 🤩

Son zamanlarda çok konuşulan bir konu bu herhangi bir network yani ağlara girdiğimiz zaman izin ver veya reddet gibi sorgu yani query uyarısı gönderiyor. Bunun için bence önlemi almak adına normal gizlilikleri sonrasında düzenlemeleri yapmak daha faydalı bir iştir. 🤫

Hazırlık & Sistematik İşlemler 😏

Bunun için normal olarak donanımsal ve yazılım sistemleri çoğunlukla her yerde var eğer NVIDIA işlemine sahip bir bilgisayarınız varsa kendinizi rahatlıkla güvenli tutabilirsiniz. 😒

Nasıl mı? 🤗

İşte, bunlar genel bir gizlilik önemi adı altında daha güvenli bir sistem oluşumu sağlamak için multiproccesing veya multi network ağları dediğimiz face edit sistemleri ile çalışıyor. Algoritmasını çok fazla anlatmaya gerek duymuyorum sadece araştırmasını, izlemesini ve gözlemlemeyi bilen bir insan bunu kısaca anlayabilir. 😶‍🌫️

Konu Hakkında Bahsettiğim Bazı Videolar 😈

""

TAKTAK26

Yeni üye
12 Tem 2019
22
7
Konu tasarımı üzerinde çok değindim ve görsellik kattım bazı kısımlar kötü durmuş olabilir dostlarım bu konuda kusura bakmayın foruma girmeyeli uzun zaman oldu. :)

Anon_Leaks

Yeni üye
26 Kas 2021
43
7
Olsun devrem çabalamak en önemlisi bence güzel olmuş sadece biraz daha açıklayıcı olunabilir. Kolay gelsin .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.