FaLcOnFoRt

falconfort

Yeni üye
2 Kas 2006
41
0
istanbul
S.a arkadaşlar bende yenıyım aranızda site mikemmel bişey allah bana bu siteyı gösteren arkadaştan razı olsun şimdi ben buraya konu acıcam ama benım bildigim bütün konular acılmıs ama bilmediklerimde var o yüzden bundan sonra burdayım:q :yaho1

falconfort

Yeni üye
2 Kas 2006
41
0
istanbul
h.b kardeş orası öle ben kolay kolay ögrenmem ama ögrendimide en ince ayrıntısına kadar ögrenmek isterim ki bu gune kadar kimse ögretmedi bunu bana:) forum forum dolasıyom ama burda takıldım kaldım insallah aradıklarımı burda bulucam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.