Farklı ülkelerdeki siteleri hacklemek amacıyla nasıl ulaşabilirim.

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
Merhaba sayın üye,
Farklı sitelerden kastınızı ülke olarak algıladım ve ona göre cevap yazıyorum. Tam bilgi verirseniz ona göre tekrar yardımcı olmaya çalışacağım.

İnternet tarayıcısına site:ülkekodu şeklinde yazarak yabanci siteleri bulabilirsiniz. Ülkekodu olan yere ülke internet kısaltmasını yazabilirsiniz. Mesela Almanya için: site:de yazarak almanya ya ait siteleri bulabilirsiniz

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
561
83
bütün ülkelerdeki site anlayışının çoğu aynı türkiyedeki temsilciliği olmayan sitelere yönelmeni öneriyorum ve diğer ülkedeki siteleride türkiyedeki siteleri hackliosundur herhalde hacklemissindir hacklien ve nası hacklioysan oyle hackliceksin yurtdışı sitelerini

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.