Favori Linux Dağıtımınız Nedir ?

oxydes

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
490
5
100
GN-z11
Selam arkadaslar, favori dagitiminiz nedir?
Siber guvenlikle olmazsa guzel olur, gunluk olarak linux kullananlar yazarsa sevinirim. Bana sorarsaniz su an Rhel'i deniyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,373
113
3301/1.1.ano
Cevap: Favori Dagitiminiz

whonix,tails,parrot,kali ben bugüne kadar bunları kullandım

ubuntu arch falan da var yada blackbox kullanmadım ama bakabilirsin

iyi forumlar..

oxydes

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
490
5
100
GN-z11

Oneri istemek icin yazmadim, sadece kullandigin ve en begendigin dagitimi yazmani istedim.

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,098
214
CyberKeTa

kali linux dual boot windowsla beraber kullanıyorum. Kalimde de wmare kurulu kalidede linux mint kullanıyorum. karışık benimki ve hepsini seviyorum.

oxydes

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
490
5
100
GN-z11

kali linux dual boot windowsla beraber kullanıyorum. Kalimde de wmare kurulu kalidede linux mint kullanıyorum. karışık benimki ve hepsini seviyorum.

Kalinin gunluk kullanim icin bir eziyet oldugunu dusunuyorum. Parrot gunluk kullanim icin daha uygun bence.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.