Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı

THT Bot

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eyl 2007
21,836
28
Fexmax ile bağımsız doğrudan pazarlama yazılımı sayesinde artık tanıtımlarınızı bilgisayarınızdan doğrudan çevrede bulunan ve Bluetooth özelliği taşıyan tüm mobil cihazlara gönderebilirsiniz!

İndirmek İçin Tıklayın

Tags : Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı indir Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı download Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı bedava indir Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı crack Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı serial Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı keygen Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı full indir Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı downland
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.