Fexmax Bluetooth Pazarlama ve Reklam Yazılımı

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,217
28
<? echo “Err
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Potansiyel hedef kitlenize anında ulaşmak sizin için daha önemli olmalıdır. İşte bu konuda size Fexmax yardımcı olacaktır. Dünya genelinde sürekli olarak büyüyen ve gelişen Bluetooth teknolojisini kullanan Fexmax, Gsm telefonlara, ister SMS mesaj, ister sizin düzenleyeceğiniz veya öncesinden hazırlanmış resim mesajları ya da isterseniz 3GP formatında video mesajlar göndererek hedef kitlenize anında ulaşabilirsiniz.

Üstelik bunu tamamen ücretsiz gerçekleştireceksiniz. Evet, artık reklam yapmak için kontör satın almanıza ve gönderilecek olan SMS reklamların gerçekten hedef kitlenize ulaşıp ulaşmadığını düşünmenize gerek yok! Reklam yönetimi sizin elinizde artık. Fexmax ile yapacağınız Bluetooth reklam ve tanıtım sayesinde müşterileriniz sizi anında fark edecektir. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve kurumunuzu Bluetooth pazarlama tekniğini kullanarak metin, resim veya video göndererek tanıtımınızı ve reklamınızı yapabileceğiniz bir Bluetooth uygulamasıdır. Bu tıpkı mobil cihazlara SMS mesaj göndermek gibidir.


Bluetooth üzerinden
 • mobil telefonlara,
 • ipodlara,
 • el terminallerine,
 • ipaqlere
 • el bilgisayarlarına gönderilen SMS veya Mutli Medya mesajları 100% ÜCRETSİZDİR!
Yani bedava reklam, ücretsiz reklam aracı olarak artık sizde bir adım önde olacaksınız. Satış artırma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bluetooth yani kablosuz pazarlama günümüzde şirket ve kurumlara etkili ve anında tanıtım yeteneği kazandıran aynı zamanda rağbet gören tek pazarlama ve satış tekniğidir. Bu konjonktürde de Mobil reklam, mobil pazarlama ve diğer adıyla GSM pazarlama tekniği önümüzdeki yıllarda gittikçe daha da artacaktır. Fexmax eşittir bedava REKLAM REKLAM REKLAM demektir.


Kullanım alanlarından bazıları:
 • Bankalar
 • Restoranlar
 • Hoteller
 • Alışveriş Merkezleri
 • Seyahat Acenteleri
 • Emlakçılar
 • Fuarlar, Gösteriler Eğlence Mekanları, Kafeler, Barlar
 • Siyasi Partiler
 • Mağazalar Ve daha fazlası
Desteklenen Bluetooth dongleları şu özellikleri taşımalıdır:
Microsoft, Widcomm veya Bluesoleil yazılım desteği
Not: Satış danışmanınıza muhtelif Class 1 Bluetooth donglelerin iletim mesafelerini mutlaka sorun. Bazı dongleların iletim mesafesi 300 m'yi bulmaktadır (açık alanda).

Alıntıdır...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

gray2005

Yeni üye
5 Mar 2008
1
0
slmlar. bu fexmaxın tam sürümü yokmudur acaba 30 gün deneme sürümkü bu..ilginize şimdiden teşekkür ederim..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.