filezilla hatası

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
sorun:1) "550 Could not delete örnek dosya: Permission denied"
nasıl düzeltebilirim ?

sorun:2) wordpress admin de siteme bir plugin eklemeye çalıştığımda bu hata çıkıyor
"Yükleme başarısız: WordPress içerik dizini konumlandırılamadı (wp-content)."
nasıl çözebilirim ?

sorun:3) filezilla da bu hatayı alıyorum "Hata: Ciddi dosya aktarım sorunu" nasıl çözebilirim ?

sorun:4) filezilla da bu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim ? "553 Can't open that file: No such file or directory"

sorun:5) filezilla da bu hatayı alıyorum nasıl çözebilirim ? "550 Can't check for file existence"

sorun:6) filezilla da bu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim ? "550 Can't change directory to /public_html/wp-content/plugins/amp/assets/css: No such file or directory"

sorun:7) filezilla da bu hatayı alıyorum "550 Can't create directory: Permission denied" nasıl düzeltebilirim ?

Son düzenleme:

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
evet şimdi de bu hatayı alıyorum wordpress admin de siteme bir plugin eklemeye çalıştığımda bu hata çıkıyor
"Yükleme başarısız: WordPress içerik dizini konumlandırılamadı (wp-content)."
nasıl düzelticem

hocam bi kaynak buldum sizin sorun ile aynı
anladığım kadarıyla yönetici olarak çalıştırmayı dener misiniz
sanırım işe yarıyor

yeni bir hata daha alıyorum
Hata: Ciddi dosya aktarım sorunu
nasıl düzeltebilirim ?

farklı bir hata daha alıyorum "550 Can't create directory: Permission denied" sanıyorum ki izin gerekiyor ama nasıl izin vericem yardım eder misiniz
teşekkürler...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.