Filmleri nasıl torrent yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByHaqan01

Üye
10 Ocak 2010
55
0

Arkadaşlar ben elimdeki filmleri torren yapıp ve internetten yayınlamak istiyorum

bilgisayarım açık olmasada sayfalarda paylaştığım film indirile bilirmi ?

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
indirilebilir. seed box'un ne olduğunu araştırın.
torrent sitelerinde yayınlayabilmeniz için o sitenin size bu imkanı sağlaması lazım.

-
utorrent ile torrent yapmayı da araştırın. internette bununla ilgili bir sürü kaynak bulabilirsiniz.
zor birşey değil zaten :)

Doa64

Üye
23 Nis 2009
77
0
pc nin ful acik kalmasi lazim port acman lazim vs vs. uzun is ve upload hizin dusukse tirt yani speedtest de bak upload hizina sonra yap bu isi en az 5mb/sn olmali uploadin.100 kisi abansa patlarsin.sen bu sevdadan vazgec.ama istersen pm at.hak ettiysek bir tesekkur ytr.

vatancambaz

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
374
0
@vatancambaz
Kardeşim BitTorrenle yapabilirsin .

Bittorrent ile dosya indirmek icin yapmaniz gerekenler cok basit:

Ilk olarak bir bittorrent clienti indirip sisteminize kurun. (torrent client listesi ve indirebileceginiz adresler dokumanin sonunda mevcuttur.)

Istediginiz dosyanin .torrent dosyasini indirin. .torrent dosyalarini herhangi bir torrent sitesinden indirebilirsiniz. (torrent sitelerinin listesi dokumanin sonunda mevcuttur.)

.torrent dosyasini acin. size dosyayi nereye indirmek istediginizi soracaktir. Istediginiz dizini secin.

folder.gif

Clientiniz diger peerlere baglanip indirmeye baslayacaktir. Bittorrent arayuzunun aciklamasi asagidadir.

https://tik.lat/eW43m

Ben dosya paylasmak istiyorum. Nasil .torrent dosyasi yaparim?

Bu da cok basit.

ilk once burdan CompleteDir programini indirip sisteminize kurun. (2 dakikanizi almaz)

programi acin ve asagida gosterilen yerlere gerekli degerleri girin

https://tik.lat/BkhXI

Make tu$unuza bastiktan sonra .torrent dosyaniz hazir. Simdi bu dosyayi istediginiz kisilere yollayarak veya bir siteye koyarak dagitabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.