Flash hiç bu kadar kolay olmadı! PointeCast.Publisher.v4.5.0.239

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
inndr


PointeCast Publisher
Sürüm : 4.5.0.239
Boyut : 18.71 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)


Tanıtım:
PointeCast Publisher programı ile çok kolay bir şekilde Power Point ile hazırladığınız sunumlarınızı Flash formatına (.swf) dönüştürebilirsiniz. Tabi ki bu kadarla kalmıyor, bu programla beraber, sunumlarınıza;
# Audio Narration: Sunumlarınıza ses ekleyebilir, bunu sunumunuzla senkronize hale getirebilirsiniz.
# Flash Movies: Sunumlarınıza kolayca Flash filmleri, uygulamaları ekleyebilir, sunumunuzu zenginleştirebilirsiniz.
# Quizzes & Surveys: Sunumlarınıza programın içindeki 9 farklı bölümden seçebileceğiniz küçük sorular, sınavcıklar yerleştirebilirsiniz.
# Table of Contents: İçerik tablosunu kullanarak ulaşmak istediğiniz sayfaya kolayca ulaşabilirsiniz.
# Bitirdiğiniz sunumları e-posta, cd, web sitesi ya da SCORM 1.2 uyumlu LMS ile yayınlayabilirsiniz.

15 günlük deneme süresi ve bir filigran görüntüsü ile gelen bu güzel programı deneme sürümü sonunda satın almak isterseniz 499$ ödemelisiniz.
Not: Programın çalışabilmesi için sisteminizde Microsoft PowerPoint 2000 ya da daha yeni bir sürümü olmalıdır.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.