Flash Şarj Makinesine Takılırsa Ne olur ?

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
Merakımdan flasımı şarj makinesinin ucuna taktım bir sey olur mu?
Merak etmeyin sarj makinesi prizde değildi elimde taktım. bir şey olmaz dimi?

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
Merhaba,
Herhangi Bir Sorun Olmaz.
çok teşekkürler yüreğim ağzıma geldi. bende anlamadım o usb girişi nasıl şarj kısmına uydu valla anlamadım. yeniden teşekkürler.

hepinize teşekkürler.

Evet olmaz zaten ikiside 5V usb olduğu için sadece usb ye elektrik vermiş olursun
bir sey sorcam. flaşa elektrik verince herhangi bir sorun çıkmaz ya da kullanınca bir aksaklığa neden olmaz değil mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.