Flash Şarj Makinesine Takılırsa Ne olur ?

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
Merakımdan flasımı şarj makinesinin ucuna taktım bir sey olur mu?
Merak etmeyin sarj makinesi prizde değildi elimde taktım. bir şey olmaz dimi?

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
Hmm anladım sana bir tavsiye vereyim hiçbir şey sana engel olmaz kendine pdf dosyaları indir ordan çalış
tamam ama o pdf leri nereden bulacağım.

Hmm anladım sana bir tavsiye vereyim hiçbir şey sana engel olmaz kendine pdf dosyaları indir ordan çalış
hocam benim ilgi alanım böyle ofansif siber güvenlik. bu arada kaynak önerebilirsiniz.
simdi diyeceksiniz git google dan araştır ama gerçekten araştırıyorum iyi olması için. foruma da bakıyorum zaten güzel olanlarını indiriyorum.

biraz saçmaladım kusura bakmayın.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,092
1,607
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Bu gibi işlemler çok riskli işlemlerdir. Olabilecek olasılıklar arasında flash bellek bozulabilir. veya şarj adaptörü patlayabilir ve daha fazlası evinizin elektirk tesisatına ciddi zararlar verebilirsiniz. Bu gibi işlemlerde bir süre sonra flash belleğiniz ısınacaktır.Bu sebeple yukarıda saydığım olumsuz olasılıklar gerçekleşebilir.Priz 220 volt elektriği 5volt a düşürür ve size kullanıma sunar.Bu sebepten ötürü genellikle birşey olmayacağını söylerler fakat emin olamazlar.Çünkü flash bellek bağlantı noktasında kısa devre yaptırabilir.

Özetle; Bu işlemi yapmanızı tavsiye etmem.

Saygılarımla...

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
Merhaba değerli üye,

Bu gibi işlemler çok riskli işlemlerdir. Olabilecek olasılıklar arasında flash bellek bozulabilir. veya şarj adaptörü patlayabilir ve daha fazlası evinizin elektirk tesisatına ciddi zararlar verebilirsiniz. Bu gibi işlemlerde bir süre sonra flash belleğiniz ısınacaktır.Bu sebeple yukarıda saydığım olumsuz olasılıklar gerçekleşebilir.Priz 220 volt elektriği 5volt a düşürür ve size kullanıma sunar.Bu sebepten ötürü genellikle birşey olmayacağını söylerler fakat emin olamazlar.Çünkü flash bellek bağlantı noktasında kısa devre yaptırabilir.

Özetle; Bu işlemi yapmanızı tavsiye etmem.

Saygılarımla...
hocam uyarılarınız için teşekkürler zaten bu işlemi bir kere yaptım bir daha da zor yaparım.

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
tamam ama o pdf leri nereden bulacağım.

hocam benim ilgi alanım böyle ofansif siber güvenlik. bu arada kaynak önerebilirsiniz.
simdi diyeceksiniz git google dan araştır ama gerçekten araştırıyorum iyi olması için. foruma da bakıyorum zaten güzel olanlarını indiriyorum.

biraz saçmaladım kusura bakmayın.
Ben kaynak araştirim sana gonderirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.