Flashchat (Kurulum + Entegre)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
arama motorlarından Bulabilirsiniz:4.7.2 sürümü

Not:İçinde Modlarda Var Fakat Nasıl Kuruldugunu Hala Çözemedim :)

Yedek Alın Hem Mysql Hem Ftp ;)

Burdan İndirdikten Sonra İçindeki Chat Dosyasını ana dizine ftpye atıyoruz sonra
Kod:
http://www.siteadi.com/chat/install.php
ye tıklıyoruz No Olan Dosyaların Degerlerini Ftpden 777 yapıp sayfayı yeniliyoruz hepsi yes oldugunuda eger entegre edceksek yukardaki seçenegi işaretliyoruz entegre etmiyceksek ayrı çalıştırcaksak işaretlemiyoruz Continiue Diyoruz Orda Forum Seçekleri Gelecek smf 1 smf1.1 var benimki smf 1.1 rc3 oldugu için 1.1 Başka Forum Seçenekleride Var phpbb vbulletin vs Sonra Continue Diyoruz Eger Entegre Etmeyi Seçtiysek Otomatik Olarak Mysql Fln Doldurur Seçmediyseniz Yeni Bir Mysql Oluşturup Onun Bilgilerini Girin Continue Diyin.Ve  Bekliyoruz Forumumuz Kuruluyor Bunu Ezbere Yaptım Arada Atladıgım Yer Varsa Orasıda Continue dir :).Flashchatiniz Hayırlı Olsun İnstall.php yi silin ftpden Bu Arada Admin Paneline siteniz.com den ulaşabilirsiniz Forum İlk Kuruldugunda Entegre Etmediyseniz Şifre Sanırım adminpass Sorun Çıkarsa Burdayım Yardım Ederim :).Eger Smfye Entegre Ettiyseniz Admin Şifreniz Ve Nicinizle Üye Olabilirsiniz

Dipnot:)Sorularınızı Sorabilirsiniz Elimden Geldigince Yardımcı Olmaya Çalışrım 4.5.7 Deki Açık Yok

Örnek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.