Flashnote 4.2 1.4

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
Flashnote 4.2

Ana Sayfa > Araçlar > Yazım Araçları

Lisans:Ücretsiz Boyut:2.1 MB Dil:Ingilizce Kısıtlama:Yok Üretici:Softvoile Güncelleme Tarihi:02-11-2011 Ekleyen:Ali K. İşletim Sistemi:Windows 2000/2003/XP/Vista/7 inndir
checkbox2.png
Virüs taramasından geçirildi

Paylaş

Özet: Flashnote, not tutma ve yönetme programıdır. Hızlı ve kolay arayüzü sayesinde tuttuğunuz küçük notları düzenleyebilir ve ekleme yapabilirsiniz.

%0
%0

Unknown-person.jpg
İnceleyen: Ali K.
30-11-2010

#ptanitim div { line-height: 1.5em; }#ptanitim ul { margin-left: 10px ! important; } Flashnote, not tutma ve yönetme programıdır. Hızlı ve kolay arayüzü sayesinde tuttuğunuz küçük notları düzenleyebilir ve ekleme yapabilirsiniz. Küçük boyutu ve kolay kullanabilirliği sayesinde diğer büyük ve çok fazla ayrıntı içeren programlardan daha hızlı çalışır.

Flashnote, Not Defteri programı ya da metin düzenleme programı değildir. Sadece çalışma zamanı içinnde önemli verilerinizi, herhangi bir zamanda kullanmak üzere tutacağınız ve bunları yöneteceğiniz bir programdır.

Programın içinden yeni notlar ekleyebilir, yeni notlar altına küçük notlar ekleyebilir, veritabanı yedekleyebilir, yedeklenen veritabanını geri yükleyebilir, yazdırabilir, notları sıralayabilir, yeniden adlandırabilir, yazı tipi ve rengini değiştirebilir, notlara yeni satır, tarih, zaman ekleyebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüz, kolay kullanım ve ücretsizdir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.