Flipper zero cihazını nereden satın alabilirim?

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
Bu cihazı bir süredir takip exiyorum satın almak veya satmak istediğimde avrupa veyahut türkiyede resmi satışü bulunmuyor tedarik edinemiyor bi yol verebilcek varsa dinlerim hazır alıcıyım

B

boşversenonubunuknk

Ziyaretçi

fsKS

Üye
11 Şub 2023
137
74
Bu cihazı bir süredir takip exiyorum satın almak veya satmak istediğimde avrupa veyahut türkiyede resmi satışü bulunmuyor tedarik edinemiyor bi yol verebilcek varsa dinlerim hazır alıcıyım
Flipper Zero cihazını resmi web sitesinden veya yetkili bayilerinden satın alabilirsiniz. Ancak, Flipper Zero henüz üretim aşamasında olduğu için bazen stoklarda bulunmayabilir veya sipariş vermeniz gerekebilir. Ayrıca, üreticinin web sitesinde belirtilen ülkelerde ikinci el olarak da satılabiliyor. Bu nedenle, Flipper Zero cihazını resmi web sitesinden veya yetkili bayilerinden takip etmenizi öneririm.

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
795
301
Matrix
Flipper Zero yerine HackRF almanı tavsiye ederim. 2'side aynı işleri yapıyorlar. HackRF daha geniş spektrumda çalışabiliyor. Sadece Flipper Zero bazı firmwareler ile içerisinde replay attack için daha önceden kaydedilmiş sinyaller barındırıyor.
Hocam badusb özelliği vb özellikleride var sadece sinyal üreten bir araç değil.Ya çoğunlukla sinyal üzerine ama daha bir sürü özelliği var.

cansolcak

Yeni üye
10 Ağu 2023
10
0
İstanbul
Selam kardeşim...
Flipper zero kullanıcısı olarak biraz aydınlatiyim seni
Sakın ha telegramda 700-1000TL ye satan fakir fukara dolandırıcı çocuklara para kaptırayim deme...
Bu ürün şuan türkiyede birnevi karaborsa gibi birşey..
11.000TL sıfır satanda var
18.500TL ye ikinci el kullanılmışınıda satan var.....

MrMaXim

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
434
234
Yeşil Olan Yerler
Reklam yapmak gibi olmasın ancak Türkiye'de bunların satışını yasal olarak yapan insanlar var. Bunlar YouTube'da hacking ile ilgili içerik çıkaran insanlar. Burada isim veremiyorum fakat kolay ulaşabileceğin kişiler. Ama herkese de güvenme sağlam kaynak bul

TimuHack

Uzman üye
15 Mar 2017
1,856
5
New York
Merhabalar forum severler,

Avrupa'dan Türkiye'ye 2 adet fliper zero ve wi-fi kartını getiriyorum ve ilgilenen arkadaşlara satmak istiyorum.
Flipper Zero penetrasyon testleri için çok işinize yarayacak bir tool olmakla beraber yapabileceklerinizin sınırı neredeyse yoktur.
Özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.