FLV Recorder 3.12 + Serial

6qfat5.jpg

FLV Recorder, HTTP ve RTMP protokolleri yoluyla web sitelerinde çalınan veya oynatılan akıcı ses ve video dosyalarını (FLV) kaydedebilen bir programdır.

Program sayesinde çevrimiçi yayınlanan radyo, TV ve sosyal haberleşme sitelerinde yer alan FLV (Flash) dosyalarını indirip, bunları yerleşik FLV oynatıcıda gösterebilirsiniz. Serial mevcuttur.

md2hbm.png

http://rapidshare.com/files/215527485/FLV_Recorder_3.12___Serial.rar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.