FokLarı KatLetme Sporu

Bir hayvanın kafasına vurula vurala öldürülüp kürkünü birkaçtane kokoş için yüzmek ve hayvana eziyet etmenin neresi spor

image003.jpg

Norveç ve Kanada yeni bir turizm'e başladı.Bebek fok balıklarını öldiümek.Ve buna 'spor' diyorlar

image006.jpg

Buna spor mu diyorsuz?

Bu bir sporcumu?

image007.jpg

Neden?

image008.jpg

Sen bizim tek umudumuzsun!
image009.jpg

Bu barbarlık insanlar tarafından yapılmamalı ve engellenmeli!

image010.jpg

Bize sırtınızı dönmeyin çünkü korunmazısız!..
image012.jpg

Bu resimlerin çok üzücü olduğunu biliyorum ve asıl acıyı biz yaşıyoruz...Ve bu çok acıklı ve ŞU ANDA bile Dünya'da olan bir şey...!!!

image013.jpg

Neden onları öldürüyoruz? Yaşamaya ve ölmeye kim karar verir/verebilir ki?

Bu nasıl bir spor? Biz kimseyi incitmedik...Sadece masumca yüzüyorduk...

Lütfen bana ve arkadaşlarıma yardım edin...!!!!!

image017.jpg

Bu resimleri izleyip HİÇBİRŞEY yapmamak bencilliktir...

Lütfen bize yardım edin...!!

Lütfen bize yardım edin!!!....!!!

image021.jpg

HAYVANLARI VE FOK BALIKLARINI ÖLDÜRMEYELİM..!!!!!!!!!!!!!

image022.jpg

Bunu başkalarına e-mail atarak buna bir dur diyebilir ve başkalarını uyarıp bu gaddarlık ve katilliği önleyebiliriz..!!!!!!!

image023.jpg

alıntıdır :(:(
icon8.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.