format sonrası bilgisayarım kapanıyor

bildikserdar

Yeni üye
16 Mar 2018
11
0
merhabalar arkadaşlar..
bilgisayarıma format attım. format sonrası pubg oynamak istiyorum fakat oyuna girince bilgisayarım kapanıyor. güç seçeneklerini değiştirdim fakat yined kapanıyor yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,298
833
Ddos
merhabalar arkadaşlar..
bilgisayarıma format attım. format sonrası pubg oynamak istiyorum fakat oyuna girince bilgisayarım kapanıyor. güç seçeneklerini değiştirdim fakat yined kapanıyor yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden
Bilgisayarının donanımı kaldırmiyordur windows u kaldırmıyorsa pardus ışletim sistemi kullanmayı dene linux tabanlı ve türk ışletim sistemi usb üzerinden kurabilirsin rufus la

bildikserdar

Yeni üye
16 Mar 2018
11
0
PC nin özelliklerini atarsan yardımcı oluruz. Ram kaç GB işlemci CPU kaç ghz ekran kartın belkide iyi değildir kaldırmıyor da olabilir
79856hs.jpg
ne yaptıysam olmuyor yardımlarınızı bekliyorum. daha önce oynadığım oyunu (pubg) şimdi oynayamıyorum.oyuna girince pc kapanıyor. fan çalışıyor termal macunuda yeniledim

HACKER 33

Üye
18 Haz 2021
78
25
24
SİNGAPUR
Sanırım bilgisayarın pubg kaldırmıyor çünki bendede öyle bir bilgisayar var 2007 kalma eski bir bilgisayar bazen bilgisayarıma kaldıramayacağı şeyler yüklemek zorunda kalıyorum ve bilgisayar küt diye kapanıyor😁😁

20 Ocak 2019
185
32
crack işletim sistemlerini kurduktan sonra böyle sorunlar olabiliyo yada driverler silinmiş olabilir aygıt yöneticisinden kontrol edebilirmisin yanında dikkat işareti olan birkaç yer varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.