Foruma Özel Android Casus Uyg 3.Version app Duyurusu Byzehirx

PoyrazYare

Katılımcı Üye
30 Mar 2019
614
200
Yine efsane bir proje geliyor :) bu 1.versiyonunu Android Uygulama Yapma Klübün de deneme ve kullanma fırsatı bulmuştum fazlasıyla güzel ve eğlenmiştim yine efsane bir preje olucağımdan şüphem yok çünkü @ByZehirx hocam yapıyor 😁 başarın daim olsun hocam... Merakla bekliyor olucam.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,976
Dinlenmede.
Yine efsane bir proje geliyor :) bu 1.versiyonunu Android Uygulama Yapma Klübün de deneme ve kullanma fırsatı bulmuştum fazlasıyla güzel ve eğlenmiştim yine efsane bir preje olucağımdan şüphem yok çünkü @ByZehirx hocam yapıyor 😁 başarın daim olsun hocam... Merakla bekliyor olucam.

Kaç sene oluyor yıl ne zaman dı.
Baya eski bir proje devami çünkü :)

Yakuzatm

Yeni üye
30 Tem 2016
1
1
Merhaba Değerli Turkhackteam Ailesi
Bu bir Proje detay bildirisidir
Yönetici ( @Ceys ) Üstadımızın izni ile sözlerime başlamak isterim müsadenizle.

Siz değerli kardeşlerim biliyorsunuz ki
Her geçen gün Teknoloji çağı gelişmekte ve yenilenmektedir
Ve Android (Mobil) teknolojisi oldukça kullanışlı ve popüler biz (Hack) forumlarına üye kişilerin %80 Android hack konularina meraklı ve hevesliyiz takdir edersiniz ki 10 kişiden 8 bu konuya ciddi merak sahibi.
Ve sizlerlen bunu paylaşıyor olmam beni mutlu ediyor.

Türkiye de Aktif Faaliyet içerisinde bulunan

Tüm hack platformları üyesi olduğunuz (Turkhackteam) kadar ileride yada bilgi arsivi kütüphanesine sahip değildir
Türkiyede ilk Android Hack Projeleri Turkhackteam Sitesinde paylaşılmıştır ve bu önderlik halen bizlerledir.

Bizim (Google Android) kategorisindeki konularımız bir başka Türk Hack Siteleri tarafından Takdir gördü ve sitelerde üyeler tarafından paylaşılmıştır (Bu Gururu Aslında Pek Çok Kişi Bilmez)

2021 yılı TurkHackTeam bizlere bir değişiklik ve Yenilik sunmuştur VBulletin den ( XenForo ) geçiş yaparak bizlere güzel bir sürpriz yaptı peki hoşumuza gittimi :) Tabiki evet
Buradan Değerli tüm yönetime ÜDY den Emek Veren Asistan kardeşlerime kadar Teşekkür ederim.

Asıl konumuza başlıyalım.

Normalde bu bilgilendirmeyi ileri tarihlerde yapmayı planlıyordum ancak Xenforo ya geçişi Kutlamak ve Çok fazla talep edilip her gün Özel Mesaj Olarak bahsedilen X-Spy 3.Versiyon'u

{ 2 Ay içerisinde paylaşma kararı aldım }
(1.version) X-Spy ile (2.version) Anti Log uygulamalarını Tek "BIR"uygulama haline getirmek.
Daha önce paylaştığım her ikiside bir birinden Farkli icraatlara Sahip uygulamalari tek bir uygulama haline getirmek
Ve Merak Etmeyin
Hiç bir *Anti Virüs* yakalanmıyacak
Root istemiyecek
Port istemiyecek
İnternet olsu kâfi :)

Bu Tarz bir proje için

Kitkat sürümleri>Kitkat,Oreo,11 bu ne demek ? Cihaz bilgisi
Linux Karnel>Linux sistem köprüsü
Rom>used home interface

Api>application program interface
İnşaat
Kullanılan Diller : C , C++ , C# , Visual , Basic , PHP , JavaScript vs.

Hedef İşletim Sistemi : Cross-Platform , Windows , Android , iOS
Kullanılabildiği İşletim Sistemleri : Windows , MacOS , Linux

2 Adet (apk) olacak gene
1.uygulama (apk) casus kurbana yüklenecek
2.uygulama (apk) control paneli
2 adet uygulama yapıyorum çünkü benim hoşuma gidiyor Takdir edersiniz ki 2 uygulama yapmak yorucu ve uğraştırıcı ama bizim bir farkımız olsun ve sizlerinde hoşunuza gittiği için olsun uğraşmaya değer :)

Üzülerek belirtmekte bilgilendirmekte fayda var.
1 ve 2 konularımda yani
X-Spy ve Anti Log Casus uygulamalarında olduğu gibi ( ???? ) > Bu uygulamada herkesle paylaşılmıyacak bunun sebebini açıklıyorum konularımda ancak kısa bir söz etmek isterim.

####
Bu tarz uygulamalar yasal değildir

Aksine Siber suçlar tarafından cezası vardır
Kişilerin özel hayatlarına müdahale olarak Türk ceza kanunları tarafından cezalandırılmaları söz konusu
Ve bu tarz uygulamalar (Rat) dahil kullanılması yasaktır bizler bunlari paylaşıyoruz fakat Uygulama içi eğitim ve ebeveyn kontrol kapsıyor diye kaptırıyoruz yani paylaşımdan yana bir ceza işlemi söz konusu değil
Fakat kullanımdan ötürü bir şikayet söz konusu olur ise ( Yarımızı Londradan Diyer Yarımızı Afyon Kasahisara Ayırırlar ) 2ye bölerler sonra 4 e katlarlar ama = eşittir ceza yazar bizlere hesap bize kalir :)

Sorarlar adama
Uygulamayı Nerden Buldun
+TurkHackTeam forumunda
Kim paylaşmış (bakılır)
+Üye Byzehirx
Hayatınızda hiç siber suçtan hakim karşısına ciktinizmi bilmem ama emin olun hiç tercüme etmenizi tavsiye etmem.
Ve bunların önüne geçmek için
Uygulamayi (Google Firebase Data) üzerinden kişisel kullanımın sorumluluğundan tamamen uzaklaşmak için kullanıyorum ancak yeterli mi değil ve bu uygulayı forumda herkese veremiyorum anlayışınız için teşekkür ederim

####

*X-Spy uygulamasını 221 kişi
*Anti Log spy uygulamasını 140 kişi
TurkHackTeam üyesi kullandı
Bu tarz Projeler ücretsiz bulunmaz biliyorsunuz
Ama bizler burda ücretsiz olarak sunuyoruz

Ücret teklif edenlerde oluyor beni Onure ediyorlar ancak hiç bir kimselere Forum içi yada dışı satılmamiştir ve kimsede Byzehirx bana Spy uygulaması sattı diyemez.

1.Version (30 Nisan 2019)
X-Spy Casus Uygulaması "APK"

X-Spy v.1
Bu uygulama uzun bir çalışma projecesi sonucunda Foruma kazandırıldı
İlgi alaka oldukça hoştu
Peki Uygulama bize ne vaat ediyordu

*Mesaj yazışmaları
*Rehber kişi listesi
*Çağrı geçmişi "Detaylı"

Peki bunları nasıl elde edebiliyorduk
2 Adet uygulama ile
Trojen apk ve Control apk ile

Root yok
Port yok
Anti yakalaması yok
Peki veriyi nerden çekiyorduk
Google Firebase Datayı kullanıyorduk.

Sessiz ve inciltmeden 🤫

2.Version (13 Nisan 2021)
Anti Log Xspy Casus Uygulaması "APK"

Anti Log Spy v.2
Bu 2.versiyon oldukça sıkı bir uygulama oldu
Hiç bir anti yakalanmıyor tıpkı 'abisi olan X-Spy' gibi
Bu uygulama biraz daha "acımasız"
Delilik potansiyeli yüksek bir projeden söz ediyoruz :)
Telefonların
Bildirim panelini hacklıyorduk
Bizlere
*Tüm sosyal medya bildirimleri
*Tüm sosyal medya yazışmaları ve aramaları
*Google Chrome
*Tüm Telefondaki uygulamalar

Kısacası böyle bir uygulamayı asla telefonlarınızda TEST edecek cesarete dahi "Sahip" değilsiniz kendimden biliyorum :)
Ve yine
*Root yok
*Port yok

Hiç bir antilere yakalanma yok.

Her iki konuya bakabilir detayları okuyabilirsiniz.

Teşekkür ederim herkese
2 Ay sonra görüşürüz :)

Dip Not

3.Versiyona eklememi istediğiniz uçuk kaçık
fikirlere açığım ancak fikrinizi belirtmeden önce
1.Version ve 2.Versiyonun Çalışma mantığına
uygun olmak zorunda
sebebi ( Anti Virüs ) yakalanmamsı

ve İzin konusunda bir sorun cikarmaması :)

İzin Talep Listesi
bu izinler Tehlikeli İzinler kategorisi listesi

READ_CALENDAR WRITE_CALENDAR CAMERA READ_CONTACTS WRITE_CONTACTS GET_ACCOUNTS ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION RECORD_AUDIO READ_PHONE_STATE READ_PHONE_NUMBERS CALL_PHONE ANSWER_PHONE_CALLS (must be requested at runtime) READ_CALL_LOG WRITE_CALL_LOG ADD_VOICEMAIL USE_SIP PROCESS_OUTGOING_CALLS ANSWER_PHONE_CALLS READ_PHONE_NUMBERS BODY_SENSORS SEND_SMS RECEIVE_SMS READ_SMS RECEIVE_WAP_PUSH RECEIVE_MMS READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE CALL_LOG READ_CALL_LOG WRITE_CALL_LOG PROCESS_OUTGOING_CALLS
Bu uygulamayı kullanabilecek kişiler arasına nasıl girebiliyoruz

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,976
Dinlenmede.
Bu uygulamayı kullanabilecek kişiler arasına nasıl girebiliyoruz
@Yakuzatm Merhaba

"
kullanabilecek kişiler arasına nasıl girebiliyoruz
"
Kimsenin bir ayrıcalığı veya özelliği yok
Forum üyesi olan herkesin kullanımına eşit ve adil şekilde sunulan projeler.
Ayrıcalık yok tek geçerli olayimiz forum üyesi olmasıdır.

Ben bu uygulamaları sizlerin kullanımına sunma nedeni sizlerin bilinçli ve tecrübeli kullanıcılar olmanızdır.

1.Bilgi nasıl çalınır
2.Bilgi hangi yöntem ile çekilir
3.Virus tarayıcılara nasıl takılmıyor
4.Hangi uygulamalar neler yapabilir
5.Bilginiz nasıl korunur.

Vb...
Bunlar için kısıtlı süre örn: 10 20 30 gün kullanmak denemek için acıyorum.
Ama tehlikeli ve problemli bir proje olduğundan tüm kullanıcıları projeden cıkarmak kullanımına son vermek için çekiyorum geri.

Doğru zamanda aktif ve birazda şanslı olduğunda Revize edilmis yeni özellikleri bulunan versiyonu kullanma şansınız olabilir. Tek meselemiz bu

TheNeferian

Basın&Medya Ekibi Asistanı
27 Kas 2022
1,384
1,097
є.ค♡
Merhaba Değerli Turkhackteam Ailesi
Bu bir Proje detay bildirisidir
Yönetici ( @Ceys ) Üstadımızın izni ile sözlerime başlamak isterim müsadenizle.

Siz değerli kardeşlerim biliyorsunuz ki
Her geçen gün Teknoloji çağı gelişmekte ve yenilenmektedir
Ve Android (Mobil) teknolojisi oldukça kullanışlı ve popüler biz (Hack) forumlarına üye kişilerin %80 Android hack konularina meraklı ve hevesliyiz takdir edersiniz ki 10 kişiden 8 bu konuya ciddi merak sahibi.
Ve sizlerlen bunu paylaşıyor olmam beni mutlu ediyor.

Türkiye de Aktif Faaliyet içerisinde bulunan

Tüm hack platformları üyesi olduğunuz (Turkhackteam) kadar ileride yada bilgi arsivi kütüphanesine sahip değildir
Türkiyede ilk Android Hack Projeleri Turkhackteam Sitesinde paylaşılmıştır ve bu önderlik halen bizlerledir.

Bizim (Google Android) kategorisindeki konularımız bir başka Türk Hack Siteleri tarafından Takdir gördü ve sitelerde üyeler tarafından paylaşılmıştır (Bu Gururu Aslında Pek Çok Kişi Bilmez)

2021 yılı TurkHackTeam bizlere bir değişiklik ve Yenilik sunmuştur VBulletin den ( XenForo ) geçiş yaparak bizlere güzel bir sürpriz yaptı peki hoşumuza gittimi :) Tabiki evet
Buradan Değerli tüm yönetime ÜDY den Emek Veren Asistan kardeşlerime kadar Teşekkür ederim.

Asıl konumuza başlıyalım.

Normalde bu bilgilendirmeyi ileri tarihlerde yapmayı planlıyordum ancak Xenforo ya geçişi Kutlamak ve Çok fazla talep edilip her gün Özel Mesaj Olarak bahsedilen X-Spy 3.Versiyon'u

{ 2 Ay içerisinde paylaşma kararı aldım }
(1.version) X-Spy ile (2.version) Anti Log uygulamalarını Tek "BIR"uygulama haline getirmek.
Daha önce paylaştığım her ikiside bir birinden Farkli icraatlara Sahip uygulamalari tek bir uygulama haline getirmek
Ve Merak Etmeyin
Hiç bir *Anti Virüs* yakalanmıyacak
Root istemiyecek
Port istemiyecek
İnternet olsu kâfi :)

Bu Tarz bir proje için

Kitkat sürümleri>Kitkat,Oreo,11 bu ne demek ? Cihaz bilgisi
Linux Karnel>Linux sistem köprüsü
Rom>used home interface

Api>application program interface
İnşaat
Kullanılan Diller : C , C++ , C# , Visual , Basic , PHP , JavaScript vs.

Hedef İşletim Sistemi : Cross-Platform , Windows , Android , iOS
Kullanılabildiği İşletim Sistemleri : Windows , MacOS , Linux

2 Adet (apk) olacak gene
1.uygulama (apk) casus kurbana yüklenecek
2.uygulama (apk) control paneli
2 adet uygulama yapıyorum çünkü benim hoşuma gidiyor Takdir edersiniz ki 2 uygulama yapmak yorucu ve uğraştırıcı ama bizim bir farkımız olsun ve sizlerinde hoşunuza gittiği için olsun uğraşmaya değer :)

Üzülerek belirtmekte bilgilendirmekte fayda var.
1 ve 2 konularımda yani
X-Spy ve Anti Log Casus uygulamalarında olduğu gibi ( ???? ) > Bu uygulamada herkesle paylaşılmıyacak bunun sebebini açıklıyorum konularımda ancak kısa bir söz etmek isterim.

####
Bu tarz uygulamalar yasal değildir

Aksine Siber suçlar tarafından cezası vardır
Kişilerin özel hayatlarına müdahale olarak Türk ceza kanunları tarafından cezalandırılmaları söz konusu
Ve bu tarz uygulamalar (Rat) dahil kullanılması yasaktır bizler bunlari paylaşıyoruz fakat Uygulama içi eğitim ve ebeveyn kontrol kapsıyor diye kaptırıyoruz yani paylaşımdan yana bir ceza işlemi söz konusu değil
Fakat kullanımdan ötürü bir şikayet söz konusu olur ise ( Yarımızı Londradan Diyer Yarımızı Afyon Kasahisara Ayırırlar ) 2ye bölerler sonra 4 e katlarlar ama = eşittir ceza yazar bizlere hesap bize kalir :)

Sorarlar adama
Uygulamayı Nerden Buldun
+TurkHackTeam forumunda
Kim paylaşmış (bakılır)
+Üye Byzehirx
Hayatınızda hiç siber suçtan hakim karşısına ciktinizmi bilmem ama emin olun hiç tercüme etmenizi tavsiye etmem.
Ve bunların önüne geçmek için
Uygulamayi (Google Firebase Data) üzerinden kişisel kullanımın sorumluluğundan tamamen uzaklaşmak için kullanıyorum ancak yeterli mi değil ve bu uygulayı forumda herkese veremiyorum anlayışınız için teşekkür ederim

####

*X-Spy uygulamasını 221 kişi
*Anti Log spy uygulamasını 140 kişi
TurkHackTeam üyesi kullandı
Bu tarz Projeler ücretsiz bulunmaz biliyorsunuz
Ama bizler burda ücretsiz olarak sunuyoruz

Ücret teklif edenlerde oluyor beni Onure ediyorlar ancak hiç bir kimselere Forum içi yada dışı satılmamiştir ve kimsede Byzehirx bana Spy uygulaması sattı diyemez.

1.Version (30 Nisan 2019)
X-Spy Casus Uygulaması "APK"

X-Spy v.1
Bu uygulama uzun bir çalışma projecesi sonucunda Foruma kazandırıldı
İlgi alaka oldukça hoştu
Peki Uygulama bize ne vaat ediyordu

*Mesaj yazışmaları
*Rehber kişi listesi
*Çağrı geçmişi "Detaylı"

Peki bunları nasıl elde edebiliyorduk
2 Adet uygulama ile
Trojen apk ve Control apk ile

Root yok
Port yok
Anti yakalaması yok
Peki veriyi nerden çekiyorduk
Google Firebase Datayı kullanıyorduk.

Sessiz ve inciltmeden 🤫

2.Version (13 Nisan 2021)
Anti Log Xspy Casus Uygulaması "APK"

Anti Log Spy v.2
Bu 2.versiyon oldukça sıkı bir uygulama oldu
Hiç bir anti yakalanmıyor tıpkı 'abisi olan X-Spy' gibi
Bu uygulama biraz daha "acımasız"
Delilik potansiyeli yüksek bir projeden söz ediyoruz :)
Telefonların
Bildirim panelini hacklıyorduk
Bizlere
*Tüm sosyal medya bildirimleri
*Tüm sosyal medya yazışmaları ve aramaları
*Google Chrome
*Tüm Telefondaki uygulamalar

Kısacası böyle bir uygulamayı asla telefonlarınızda TEST edecek cesarete dahi "Sahip" değilsiniz kendimden biliyorum :)
Ve yine
*Root yok
*Port yok

Hiç bir antilere yakalanma yok.

Her iki konuya bakabilir detayları okuyabilirsiniz.

Teşekkür ederim herkese
2 Ay sonra görüşürüz :)

Dip Not

3.Versiyona eklememi istediğiniz uçuk kaçık
fikirlere açığım ancak fikrinizi belirtmeden önce
1.Version ve 2.Versiyonun Çalışma mantığına
uygun olmak zorunda
sebebi ( Anti Virüs ) yakalanmamsı

ve İzin konusunda bir sorun cikarmaması :)

İzin Talep Listesi
bu izinler Tehlikeli İzinler kategorisi listesi

READ_CALENDAR WRITE_CALENDAR CAMERA READ_CONTACTS WRITE_CONTACTS GET_ACCOUNTS ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION RECORD_AUDIO READ_PHONE_STATE READ_PHONE_NUMBERS CALL_PHONE ANSWER_PHONE_CALLS (must be requested at runtime) READ_CALL_LOG WRITE_CALL_LOG ADD_VOICEMAIL USE_SIP PROCESS_OUTGOING_CALLS ANSWER_PHONE_CALLS READ_PHONE_NUMBERS BODY_SENSORS SEND_SMS RECEIVE_SMS READ_SMS RECEIVE_WAP_PUSH RECEIVE_MMS READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE CALL_LOG READ_CALL_LOG WRITE_CALL_LOG PROCESS_OUTGOING_CALLS
Eline sağlık hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.