''Forumda Bir Sürü Konu Var,Onları Araştırabilirsin''Şeklinde Mesajlar Yasaklansın !

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
Görev derken ? burada bulunan arkadaşlarımızın hepsi bu işi gönüllü olarak yapıyor aldıkları tek kazanç edindikleri bilgi kimsenin sizin açtığınız konuya yardım etme gibi bir yükümlülüğü yok sadece sizlere yardım etmek amacı ile yapıyoruz bunu. Şimdi sizin verdiğiniz bir cevaba bakalım
ei74j1q.png

Verdiğiniz cevaba baktığımda sadece Low - level format atın demişsiniz karşınızdaki kişi bu konu hakkında bilgisiz birisi siz söylediklerinize göre bu konuda hakimsiziniz ki konuya yanıt veriyorsunuz yanlış anladıysam beni düzeltiniz lütfen. Şimdi sadece low level format atın demişsiniz nasıl atılıcağını bu işlemi gerçekleştirmesi sonucunda nasıl bir problemle karşılaşacağını hangi adımları izlemesi gerektiğini anlatmanızı beklerdim sonuçta yanıt vermek için yanıt vermiyorsunuz değilmi ? Bir süredir yardım merkezinde aktif değilim ama kendimden de örnek vermem gerekirse
thi3xds.png

bir konuya verdiğim cevap kırmızı olanlar link içeriyor ve ne için ne gerektiğinin nasıl yapılması gerektiğini anlatıyor şimdi o halde sizin yaptığınız yorum mu daha doğru yoksa benim yaptığım yorum mu. Yanlış anlamayın bi sitemim yok sadece burada kimse bir zorunluluk adına birşeyler yapmıyor herkes elinden geldiğince birbirine yardım etmeye çalışıyor ve üstte de dediğim gibi benim verdiğim tek bir linkin veyahut asdffg.vikipedia bu link işine yarayabilir gibisinden bir link bırakmanın kimseye bir zararı yok aksine faydası var. Ayrıca bizlerden daha çok araştırma yaptığınızı söylemişsiniz yaptığınız araştırmaları bizlerlede paylaşabilirsiniz konu açarak bizlerde öğrenmek isteriz yaptığınız bu araştırmalar hakkında :) İyi forumlar...
Olta mı vereyim balık mı ?

Sen git konu araştır deyince ne olta veriyorsun ne balık

Link atınca ve bir öneri yapınca olta vermiş oluyorsun.Umarım anlamışsındır ayrıca bu söylediğimi nasıl istediğin yere çektiğini düşünmek istiyorum ''Senin görevin bu değil''demek senin bir görevin var demek olmuyor ?

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,266
288
Londra
Olta mı vereyim balık mı ?

Sen git konu araştır deyince ne olta veriyorsun ne balık

Link atınca ve bir öneri yapınca olta vermiş oluyorsun.Umarım anlamışsındır ayrıca bu söylediğimi nasıl istediğin yere çektiğini düşünmek istiyorum ''Senin görevin bu değil''demek senin bir görevin var demek olmuyor ?
Benimde size söylemeye çalıştığım şey şu bunları hepimiz söyleyebiliriz eğer bu konu hakkında bu kadar düşünceliyseniz uyguladığınızı'da görmek isteriz. Bir konu hakkında araştırma nasıl yapılır diye bir konu açarak veyahut bu gibi sorulara nasıl yanıt verilmeli gibisinden bir konu açarak bizleri'de bilgilendirebilirsiniz herkes adına sizden teşekkür edebilirim. Yaptığınız hareket küfür eden birinin canı istediğinde ağzına geleni saydırması sonrasında'da küfür etmeyin bu kötü birşey demesinden hiçbir fark göremiyorum. Yani siz ne olta verin ne de balık siz sadece yardım edin. Yardım sizin için ne anlama geliyorsa ve siz nasıl anlıyor iseniz istediğiniz gibi yardım edebilirsiniz. İsterseniz link bırakın isterseniz açıklama yapın

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
Benimde size söylemeye çalıştığım şey şu bunları hepimiz söyleyebiliriz eğer bu konu hakkında bu kadar düşünceliyseniz uyguladığınızı'da görmek isteriz. Bir konu hakkında araştırma nasıl yapılır diye bir konu açarak veyahut bu gibi sorulara nasıl yanıt verilmeli gibisinden bir konu açarak bizleri'de bilgilendirebilirsiniz herkes adına sizden teşekkür edebilirim. Yaptığınız hareket küfür eden birinin canı istediğinde ağzına geleni saydırması sonrasında'da küfür etmeyin bu kötü birşey demesinden hiçbir fark göremiyorum. Yani siz ne olta verin ne de balık siz sadece yardım edin. Yardım sizin için ne anlama geliyorsa ve siz nasıl anlıyor iseniz istediğiniz gibi yardım edebilirsiniz. İsterseniz link bırakın isterseniz açıklama yapın
Ya söylediğimi anlamamaya çalışıyorsunuz ya da bir art niyetiniz var zaten bu konu onların yapılmaması adına açtığım bir konu ?

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,266
288
Londra
Ya söylediğimi anlamamaya çalışıyorsunuz ya da bir art niyetiniz var zaten bu konu onların yapılmaması adına açtığım bir konu ?
Ben sizi anlıyorum demeye çalıştığınızı, Siz bunun yapılmamasını istiyorsunuz ben'de yapılmasının hiç kimseye bir zararının olmadığını söylüyorum herhangi bir art niyet yok yanlış anlaşılmak istemem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.