Çözüldü Forumda nasıl rütbe atlanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wracker

Üye
18 Haz 2021
122
19
21
Forumda rütbe nasıl atlanir konu açma sayisina göremi yoksa begenilmeler yanitlarmi ?

Wracker
 

MALLATYALI44

Basın&Medya Ekibi Asistanı
Forumda rütbe nasıl atlanir konu açma sayisina göremi yoksa begenilmeler yanitlarmi ?

Wracker
Konu açma ve yanıt sayısına göre ancak bence bu sistem değişmeli . Mesela bir kişi faydalı bir konu açtığı zaman o rütbe atlaması için bir etki sayılmalı ancak her konu ve cevab rütbe atlamada etkili birde ekiplere katılarak rütbe atlaya bilirsiniz .
 

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,073
392
Tümen
Selamlar,

Konulara yazdığınız mesajlara göre sistem size otomatik rütbe verir.

Yeni Üye (0-50 Post)
Üye (51-250 Post)
Katılımcı Üye (251-1.000 Post)
Uzman Üye (1.001-2.000 Post)
Kıdemli Üye (2.001-5.000 Post)
Kadim Üye (5.001-9.999 Post)
Yaşayan Forum Efsanesi (10.000+ Post)

Fakat bunlar haricinde rütbe atlamak isterseniz bir kulübe veya tim'e girebilirsiniz.

 

MALLATYALI44

Basın&Medya Ekibi Asistanı

KΛRΛ

Vip Altın Üye
26 Mar 2018
1,319
195
Valla bilemedim iki ucu pis değnek . Ama mevcut sistem benim pekte hoşuma gitmiyor foruma yeni birisi katılıyor direk başlıyor rütbe için bir sürü konu açmaya forumun daha temiz ve eğitici bir ortam olması bakımından kötü birşey.

Daha önce bu konuyla alakalı kim yazdı hatırlamıyorum fakat konu ile rütbe hakkında sadece yardım merkezinde bir sürü konu açan var şeklinde söylenmişti. Mesela şu bölüm şu puan şu bölüm şu puan gibi bir sistem olsa yine mantıksız olabilir. Şu an bence sistem ile alakalı değişiklik olmaz :)
 

EX

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
802
68
Konu hakkında verilen açıklayıcı bilgiler üzerine konu çözümlenmiş olup farklı olaylara yön verilmemesi adına kilit durumu alacaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.