Forumumuzun eksikleri, Forumumuzdan İstek ve Beklentileriniz.

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
.

Evet Turkhackteam.org ailesi olarak sizlerle birlikte gün geçtikçe büyüyoruz. Aramızda aldığımız karar ile artık sitemizde görmek istediklerinizi yada sitemizden beklentilerinizi belirte bilmeniz için böyle bir konu açmaya karar verdik.

Şimdi siz değerli üyelerimizden sitemizdeki eksikleri bize belirtmenizi istiyoruz. Hep birlikte daha iyi bir forum olmamız için lütfen aklınıza takılan soru işaretlerini bizlere belirtin bizde eksiklerimizi gidermeye çalışalım.

Evet arkadaşlar artık herşey sizin parmaklarınızın ucunda ve size bir süpriz daha vereyim. Eğer bize güzel tekliflerle gelirseniz sitemizin favori üyeleri arasına girme şansınıda kazanacaksınız.

Herkeze Mutlu ve Huzurlu Günler Dileriz

TurkhackTeam.org Ailesi

.

tkas0609

Yeni üye
24 Ocak 2007
1
0
Sayin 3333 Bu Siteye Ilk Girdiğimde Işte Aradiğim Yer Işte Türk Miletinin Bütünleştiği Yer Dedim Birlikten Kuvvet Doğar Hep Birlikte Netteki Pkk Propagandasina Savaş Açalim Saygilar

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Tabiiki ileride toplu saldırılarımız olucaktır ama daha önce sitemizi güçlendirmemiz gerekli biz sizden sitemizin daha iyi olması için gözünüze batan yanlışları yada çok beğendiğiniz eklentileri bize bildirmenizi istiyoruz..

üyemiz

Yeni üye
31 Ocak 2007
30
0
izmir
evet hep beraber birlik olalim ama bu siteyi nasil geliştirebiliriz soyleyin ugrasalim ben daha yeniuyim ama yardima hazirim yani pkk ya savasa haz,riz

atax

Yeni üye
19 Şub 2007
2
0
sayın yöneticiler
değerli arkadaşlar
forumunuzda ilk girişteki ATATÜRK bölümünüzün olması üye olmamda en büyük, birinci etkendir.
ilk izlenimime göre doğru yerde olduğumu sanıyorum.
başarılar dileklerimle
SAYGILAR

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
teşekkür ederiz. Vatana hizmet amacı taşıyan ve atalarını unutmayan bir siteyiz.

sivas58

Yeni üye
18 Şub 2007
3
0
merhaba 3333 ve diğer arkadaşlar. sitede daha yeniyim güzel bi site emeği geçenlere teşekkürler yalnız site de yabancı kelimelere ve ingilizce linki kaldırırsak daha amacını uygun ve hoş olur diye düşünüyonurum tabiki takdir sizlerini,
saygılarımla

canan_11

Yeni üye
19 Şub 2007
2
0
Arkadaşlar Herkese Merhaba.benim Sizden Isteğim şu Pkk Nin Yayin Organi ''özgür Gündem'' Adli Gazetenin Sitesidir.inanin Bunu Sölemek Için Girdim Bu Siteye.çok Kanima Dokundu,eminim Sizinde Dokunur.saygilar

f_and_y

Uzman üye
30 Eyl 2006
1,135
13
istanbul
hacklenen sitelerin misyonumuza uymayan ülke ve şirket siteleri olmasını istiyorum sadece ego tatmin etmek için hacklenen bir sürü site var bunu yerine gerçekten ülkeye yayın yoluyla zarar veren sitelere saldırı yaparsak
bir gövde gösterisi yapmış oluruz

YaqmuR

Yeni üye
19 Şub 2007
29
2
Merhaba ben de aranize yeni katildim arkadaslarimiz bizler icin ugrasip bazi porgramlar dowland lar veriyor bunlara bakmak istiyorum ama altindaki yorumlari okudugumda korkuyorum virüs var girmeyin diyorlar ben sunu merak ediyorum buraya koyulan linkleri denetliyormusunuz ? çekinmeden bakabilirmiyiz ..

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
hepsini denetleme imkanımız yoq yani TTadslnin bize werdiği bi sınır war (3Gb)

fakat hack programalrı haricindeki programlara vrus bulaştırılabileceğini pek tahmin etmiyorum

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
bence sitede her hafta birini haftanın üyesi seçelim ve haftanın üyesi seçilen kişiye özel birkaç yetenek verelim

haftanın üyesini üst yönetim seçisin belirli bir kaç kişiyi daha sonra 3 yada 5 kişi belirlensin ve bu belirlen kişileri diger üyeler tarfından oylansın ve haftanın üyesi ve ay ının üyesi gibi belirlensin en çok hafta birincisi ve ay birincisi olana kişiyede asistanlık veya mod verilsin

bence böyle bi yöntem uygulayalım

2 ) istek

neden bizim sitede asp sniferr prg yok neden biz cookileri alamiyoz

bence sitemizde asp snifer prg olmasi istesem olurmu

Yame

Yeni üye
1 Mar 2007
3
0
İSTANBUL
Selam arkadaşlar bir öneride bulunmak istiyorum açık öğretim fakultesi lisesi ve ilk öğretimi için burada da onların bir birleri ile ve şikayetlerini isteklerini dile getirip gereken yerlere iletmeleri için birşeyler yapsak hem bu sayede yeni üyelerimizde olur ve gereken yerlere de sesimizi duyurmuş oluruz.Ne dersiniz?

bcakmak90

Yeni üye
22 Ara 2006
22
0
Merhaba arkadaşlar ben bcakmak90 aranızda yeniyim ama bu sitenin misyonunu tam anlamıyla yerine getirebilmek çok çalışacağım. Bu sitenin amacı doğrultusunda pkk propagandası yapan sitelerin internette barınmaması için hackerlık bilgilerimizi birbirimize mesaj olarak gönderirsek daha etkili oluruz diye düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.