Fotografik Hafiza Ile Ingilizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MysTicKs

Kadim Üye
18 Tem 2007
7,067
28
Arkadaşlar 338 mb Hafıza Geliştirme Seti Buyrun. En yüksek oranda sıkıştırmama rağmen 301,2 mb'da kaldı maalesef Set 3 Kitap 6 cd'den oluşmaktadır. Kitapların 3'üde İçeride dahildir. İnşallah Faydası Olur. Linkler Altta.


https://tik.lat/yhkfd
https://tik.lat/iYIbn
https://tik.lat/1eUtT
https://tik.lat/uqc8U

FOTOGRAFİK HAFIZA TEKNİKLERİ SETİ

Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar, bu sette size beyninizin sağ ve sol lob fonksiyonlarını birlikte ve dengeli olarak kullanmayı öğreterek, sahip olduğunuz fotografik hafıza gücünüzü keşfetmenizi sağlamaktadır.

Bilimsel araştırmalar zayıf hafıza veya hafıza zayıflığı diye bir şeyin olmadığını, sadece eğitimsiz bir hafızadan bahsedilebileceğini ortaya koymuştur. Okuduğunuz, gördüğünüz ve duyduğunuz her türlü bilgiyi hafızanızda tutmak istiyorsanız, bu set tam sizin için. Fotografik Hafıza Teknikleri Setinin sunduğu uygun hafıza eğitim programı ile istediğiniz bilgileri hem hafızanızda tutmayı, hem de gerektiğinde bu bilgileri kolayca hatırlamayı öğreneceksiniz. Kısacası hızlı, kolay ve kalıcı öğrenmeyi öğreneceksiniz.

Ayrıca liste halindeki bilgileri, yabancı kelimeleri, telefon numaralarını, tablo halindeki dökümanları, sayıları, yazılı metinleri ve daha birçok şeyi çok kısa sürede hafızanıza nasıl kaydedebileceğinizi öğreneceksiniz. Toplum karşısında heyecanlanmadan ve kağıttan okumadan konuşma yapabileceksiniz. Randevularınızı ve alışveriş listenizi unutmamayı öğreneceksiniz.

Kısacası "okuduğum, duyduğum ve gördüğüm bilgileri hafızamda tutamıyorum", "ders çalışıyorum ama bilgileri hafızamda tutamıyorum ve imtihanlarda hatırlayamıyorum" diyorsanız veya "hafızam zayıfladı ve bende unutkanlık başladı" diye düşünüyorsanız bunların çözümü artık kolay.

Beyninizdeki sınırsız güç ve hızlı öğrenme kapasitesi harekete geçsin istiyorsanız, bunu sağlayacak tek set şu anda elinizin altında duruyor. Unutmayın bir şeye sahip olmayı sadece istemek hedefe ulaşmak için yeterli değildir. Hedefe ulaşmak, ona ulaşmak için ilk adımı atmak ve harekete geçmekle mümkündür.

"Fotografik Hafıza Teknikleri" seti CD'li veya kasetli olmak üzere iki ayrı seçenekle satışa sunulmuştur. Setler 3 kitap ve 6 CD veya kasetten oluşmaktadır.

Rehber Kitap - 1 : Bu rehber kitap setin 6 adet CD'si veya kaseti ile birlikte kullanılacaktır. 1. rehber kitap ve setin 6 adet CD'si veya kaseti fotografik hafıza tekniklerini size adım adım interaktif bir şekilde öğretmek üzere hazırlanmıştır. CD'ler ve kasetler bizzat Melik Duyar tarafından seslendirilmiştir, dolayısı ile seti takip etmek Melik Duyar'dan bire bir özel ders veya kurs almakla hemen hemen aynıdır.

Rehber Kitap - 2 : Tekniklerin ne olduğunu öğrenmek tek başına tekniklerin kullanılmasını sağlamak için yeterli değildir. Sette bu durum da düşünülmüş ve bu amaç için "24 Günlük Çalışma Rehberi"; adlı 2. rehber kitap hazırlanmıştır. Bu rehber kitabın amacı etap, etap sizi teknikleri kullanacak hale getirmektir.

Rehber Kitap - 3 : Bu rehber kitap fotografik hafıza tekniklerini ileri seviyede kullanmak isteyen okurlar için hazırlanmıştır. Bu kitap konuyla ilgili yeni bir sistem oluşturmak isteyenler için mükemmel bir kaynaktır.

CD veya Kaset ( 6 Adet) : Fotografik Hafıza Teknikleri CD'leri veya kasetleri setin 1. rehber kitabı ile birlikte kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Setin kullanımı 1. CD'nin veya kasetin dinlenmesi şeklinde başlamaktadır. Setin 1. kitabı ile 6 adet CD'si veya kaseti tamamen birbiriyle ilişkilidir. Setin nasıl kullanılacağı setle birlikte gönderilen kullanma kılavuzunda izah edilmektedir.

"Fotografik Hafıza Teknikleri" seti tüm öğrenciler ve yetişkinler için hazırlanmış olup, kolay ve basit bir anlatım dili kullanılmıştır.


HAFIZA ve BEYİN EĞİTİMİ

... Unutmak, unutkanlık, istediğimiz anda istediğimiz şeyleri hatırlayamamak ve aklımızda tutamamak hemen hemen herkesin ortak problemidir. Çoğu öğrencinin okuduklarını hafızasında tutamaması ve imtihan sırasında çalıştıklarını hatırlayamaması genel bir sıkıntıdır. Bazılarımız daha önce tanıştıkları kişilerin yüzünü hatırlarken ismini hatırlayamamakta, bazılarımız da telefon numaralarını ve rakamları aklında tutamamaktadır.

Çok dalgın olduğundan dolayı biraz önce elindeki kalemi veya arabasının anahtarını nereye koyduğunu hatırlayamayıp, bulmak için saatlerce arayan insanlarla karşılaşmışsınızdır. Yapacağı konuşmayı hafızasına güvenmediğinden dolayı kâğıttan okuyarak dinleyicileri sıkan konuşmacıların sayısı çoğunluktadır. Yine, daha önce öğrendiği bir yabancı kelimeyle her karşılaştığında tekrar tekrar sözlüğe bakma ihtiyacı duyanların içine düştükleri moral çöküntüsünü kimse inkâr edemez.

Yukarıda verilen örnekleri daha da çoğaltmak mümkün. Hepsinin ortak problemi hafıza zayıflığı! Halk dilinde hafıza zayıflığı olarak kullanılan eski terim artık bilimsel çevrelerde yerini eğitilmemiş hafıza ifadesine bırakmıştır.

Yapılan araştırmalar "zayıf hafıza" diye bir şeyin olmadığını, ancak "eğitimsiz hafıza"dan bahsedilebileceğini göstermektedir. Beynimizde çok mükemmel bir bilgisayar olduğu halde çoğumuzun ondan yeterince faydalanamadığımız ilmî olarak kabul edilmektedir.

Üç kitap ve altı CD veya kasetten oluşan "Fotografik Hafıza Teknikleri Seti" hafıza ve beyin eğitiminin bütün sırlarını vererek, beyninizdeki bilgisayarı harekete geçirmekte ve hafıza gücünüzü en az iki, hatta üç katına çıkaracak bilimsel teknikleri adım, adım ve uygulamalı olarak öğretmektedir. Kısacası bu sette hafıza eğitimiyle ilgili ihtiyacınız olan herşey mevcuttur.

**** Hafıza Beyin Eğitimi ve Hızlı Öğrenme Merkezi'nin diğer eğitim setleri, hızlı öğrenme, konsantrasyon, hafıza gücü, anlayarak çok hızlı okuma, hafıza teknikleriyle İngilizce, zihinsel matematik ve hafıza teknikleri, isimler ve yüzler, müzik ve hızlı öğrenme, çocuk, zekâ ve hafıza gibi konuları içermektedir.

FOTOGRAFİK HAFIZA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ SİZE NELER KAZANDIRACAK?

BEYİN ve YARATICI DÜŞÜNME GÜCÜNÜZÜ SERBEST BIRAKACAKSINIZ

*

Işınsal düşünme ile beyindeki sağ lop arasında nasıl bir ilişki olduğunu öğreneceksiniz.
*

Sağ ve sol lopu dengeli kullanarak beyin kapasitenizi ve yaratıcı düşünme gücünüzü artıracaksınız.
*

Elde ettiğiniz etkili beyin gücü ile süper bir problem çözücü olacaksınız.

HAFIZA GÜCÜNÜZÜ EN AZ ÜÇ KATINA ÇIKARTACAKSINIZ

*

Düşünme tarzınızın beyninizdeki gelişmeleri nasıl etkilediğini göreceksiniz.
*

Etkili aktif öğrenme ve beyin arasındaki ilişkiyi tanıyacaksınız.
*

Hafıza ve beynin nasıl çalıştığını öğreneceksiniz.
*

Hafıza Teknikleri 'ni kullanmanın hafıza gücü ve kişisel güveni nasıl artırdığını göreceksiniz.

OKUYUP ÖĞRENDİKLERİNİZİ HAFIZANIZA YERLEŞTİRECEKSİNİZ

*

Okuduğunuz, gördüğünüz ve duyduğunuz bilgileri unutmamayı öğreneceksiniz.
*

Hafızanızdaki bilgilere nasıl ulaşacağınızı öğreneceksiniz.
*

Öğrenme, hafıza ve beyin arasındaki ilginç ilişkiyi keşfedeceksiniz.
*

Hızlı, etkin, kolay, kalıcı ve aktif öğrenmenin tüm sırlarına ulaşacaksınız.
*

Etkin ve kalıcı bir ders çalışmanın nasıl olacağını öğreneceksiniz.
*

Öğrenmeyi öğrenmek, hızlı öğrenme, hafıza ve beyin eğitimi uygulamalarının size kazandıracağı sinerjiyi keşfedeceksiniz.

YABANCI DİL ÖĞRENİMİNDE HAFIZA TEKNİKLERİNİN KULLANILMASINI ÖĞRENECEKSİNİZ

*

Yabancı dil öğrenmek sizin için artık problem olmaktan çıkacak.
*

Aynı kelimeler için defalarca sözlüğe bakma ihtiyacı duymayacaksınız.

TOPLUM KARŞISINDA KONUŞMA GÜCÜNÜZ GELİŞECEK

*

Fotografik Hafıza Teknikleri ile not tutmanın kolaylıklarını keşfedeceksiniz.
*

Hafıza gücünüzü eğiterek hitabet ve ikna etme sanatı becerilerinizi de geliştireceksiniz.
*

Konuşmalarınızı kağıda bakmadan yapabileceğinizi ve hafızanıza güvenebileceğinizi göreceksiniz.
*

Konsantrasyon gücünüzü nasıl artıracağınızı öğreneceksiniz.

ÇEVRENİZDEKİLERİ ŞAŞIRTACAKSINIZ

*

Tanıdığınız kişilerin telefon numaraları problem olmaktan çıkacak ve unutmayacaksınız.
*

Hafıza gücünüzü ve öğrendiklerinizi çevrenizdekilere göstererek onları hem etkileyecek, hem de şaşırtacaksınız.
*

Setin size sağladığı beyin geliştirme, hızlı öğrenme ve mükemmel hafıza gücü sayesinde işyerinde, okulda ve bulunduğunuz toplumda mutlaka fark edileceksiniz.

Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar'ın başkanlığını yaptığı "**** Hafıza Hızlı Öğrenme, Beyin Eğitimi ve Yaratıcı Düşünme Merkezi" Fotografik Hafıza Teknikleri eğitimini set haline getirerek herkesin kullanımına sunmuştur. Hızlı öğrenme, hafıza eğitimi, beyin gücü ve öğrenmeyi öğrenmek sizin için önemli ise ve bu konuları hayatı akademik ve profesyonel başarılarla dolu olan ve tartışmasız üstünlüğünü Dünya Hafıza Şampiyonu olarak kanıtlamış olan Melik Duyar'dan öğrenmek istiyorsanız, "Fotografik Hafıza Teknikleri" seti ile mutlaka tanışmalısınız. Fotografik Hafıza Teknikleri setinin en önemli özelliklerinden biri de tamamen interaktif bir eğitim sağlıyor olmasıdır. Seti takip etmek, Melik Duyar'dan bire bir özel ders veya kurs almakla hemen hemen aynıdır.
 

muh5896

Yeni üye
10 Mar 2008
4
0
Hocam Linkler ölmüş bunları düzeltirseniz programı indirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
 

umuteren

Yeni üye
3 May 2008
3
0
Buyrun arkadaşlar. Bunlar da benden

_________________________________________________________________

ACCELERATED YOUR MEMORY POWER Çalışma Kitabı

https://tik.lat/zBrpK

https://tik.lat/j52wqFOTOĞRAFİK HAFIZA KARTLARI

https://tik.lat/BOKpvMEMORABLE VOCABULARY REPETİTİON FOR TOEFL & KPDS

https://tik.lat/MqEGOAccelerated Your Word Memory Power in Ünite ünite dinleme mp3leri (süber)

https://tik.lat/s3A1aKitaplara Çalışırken diğer yandan dinleyebileceğiniz zihninizi boşaltan mp3ler

https://tik.lat/b7Ezj

_________________________________________________________________

AÇIKLAMA: Arkadaşlar, Cd 1 in içindeki 2. mp3 ün gürültülü yani bozuk oldugunu sanan arkadaşlara peşinen söylüyorum. Her hangi bir problem söz konusu değildir. Mp3 ün içeriği şelale sesi olduğu için sanki bozuk kayıt oldugu imajını vermektedir.

alitidir
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.