Freenom ile birlikte Güzel tasarımlı ücretsiz site kurmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byFrekansx

Üye
19 Ağu 2017
68
0
Kali
Selamın Aleyküm..

Arkadaşlar bu benim bir bilgi paylaşmak amacı ile açtığım ilk konu. Elbet belli başlı kusurlarım vardır. Umarım mağzur görürsünüz. Anlatım tamamiyle videolarda 1.Bölüm ve 2.Bölüm olarak mevcuttur. 2 bölüm olmasının sebebi cahilliğim kusura bakmayın. Bandicamla çektim 10 dklık çekim yapıyormuş.

Videolara geçmeden önce eklemem gereken en büyük husus bu sitenin ilk tanıtım sahibi olan *-*Alpagu*-* Binbaşımdır. Emeğine saygım sonsuzdur. İsterse konuyu kimseye gerek kalmaksızın silebilirim.

Videolara geçelim:

1.Bölüm: https://youtu.be/J8mE20riIy0

2.Bölüm: https://youtu.be/LTLg3GqZGzs


Site Link: Freenom - Herkes için bir Ad

Konuya video nasıl koyuluyo kaynak kodlaması bilmediğim için yapamadım :( Videolar ve video içerisinde bulunan tüm yazılar bana aittir. Kendi şahsım adına kurulan YouTube hesabına eklenmiştir.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.