[FUD] [0/26] THT VIP Crypter (Haziran 2020)

RazorCrypter

Yeni üye
14 Haz 2020
2
0
Kendi fikrimi paylaşmak istiyorum seninle. Birde runtime diyip scantime sonuç paylaşmak? :siritan3 Neden şifre? herkes kullanamayacak mı anlamadım gitti. Benim ihtiyacım yokta neden yani? Amaç ney

Son düzenleme:

GhostRoot

Üye
26 Şub 2014
197
0
Kendi fikrimi paylaşmak istiyorum seninle. Birde runtime diyip scantime sonuç paylaşmak? :siritan3 Neden şifre? herkes kullanamayacak mı anlamadım gitti. Benim ihtiyacım yokta neden yani? Amaç ney

Amaç aslında bi yönden youtube de darkcomet ile yapılan şakaları izleyen kişiliklerin gene youtube üzerinden ratları kurması ve sonra arkadaşına daha atamadan antivirüslerin silmesi halinde bunları nasıl atlatacağını araştırması ve crypter diye bir şeyin var olduğunu öğrenmesi ardından google ye crypter fud şeklinde aratarak forum sitesine ulaşması yapılan son paylaşımı şifresiz indirdiğini varsayıyorum foruma hiçbir katkısı olmadan indirip dosyasını şifreledikten sonra ilk işi virüs tarama yazıp google de ilk çıkan virus total sitesine dosyasını yükleyip 3-4 yabancı antivirüsün algıladığını görüp oh iyi diyip arkadaşına atmaya çalışması ve anında veritaban arası paslaşma sayesinde öbür antilerinde yakalamasına sebebiyet vermesinden ötürü o tarz kişiliklerin sadece bir amaç için forumu kullanması hoş olmaz. Fakat velhasılkelam ben de bu crypterin runtime olduğunu pek düşünmedim o konuda haklı olabilirsiniz.

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0

Şifreyi saklıyordum çünkü crypterin biraz daha uzun dayanmasını istiyordum.
Scantime konusunda hatanın tek sebebi var; cahillik. Tam olarak scantime ile runtime arasındaki farkı bilmiyordum .d

Son düzenleme:

L4PS3

Yeni üye
28 Mar 2020
17
1
Amaç aslında bi yönden youtube de darkcomet ile yapılan şakaları izleyen kişiliklerin gene youtube üzerinden ratları kurması ve sonra arkadaşına daha atamadan antivirüslerin silmesi halinde bunları nasıl atlatacağını araştırması ve crypter diye bir şeyin var olduğunu öğrenmesi ardından google ye crypter fud şeklinde aratarak forum sitesine ulaşması yapılan son paylaşımı şifresiz indirdiğini varsayıyorum foruma hiçbir katkısı olmadan indirip dosyasını şifreledikten sonra ilk işi virüs tarama yazıp google de ilk çıkan virus total sitesine dosyasını yükleyip 3-4 yabancı antivirüsün algıladığını görüp oh iyi diyip arkadaşına atmaya çalışması ve anında veritaban arası paslaşma sayesinde öbür antilerinde yakalamasına sebebiyet vermesinden ötürü o tarz kişiliklerin sadece bir amaç için forumu kullanması hoş olmaz. Fakat velhasılkelam ben de bu crypterin runtime olduğunu pek düşünmedim o konuda haklı olabilirsiniz.

Zaten hackerlığı darcomet sanan bi kişinin THT de işi olucağını sanmıyorum (kendi düşüncem).

FaFu529

Üye
7 Eki 2019
56
1
root@fafu529
Usta şifre bu muydu ben de notepad ile açtım sonuna da baktım == i de gördüm diyorum ne alaka bunlar şifre olamaz hiç aklıma gelmedi oranın şifre olduğu :D

21 Nis 2020
206
20
Hocam fotoğrafın içine nasıl gizlediniz nasıl araştırma yapabilirim kendim denediğimde fotoğraf bozuluyor.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,815
31
MyKrallife

BGOy8R.png

6apXyk.png

Tarama Sonuçları (Tıkla!)

ur2hSKqHjx.png

6apXyk.png

Denenilen RAT programları;

DarkComet RAT

darkcomet-rat-legacy-v5-4-1-legacy.png

Njrat

njRAT%252Bv0.6.4.gif

6apXyk.png

Dosya.Co (Tıkla!)

Rar şifresini direkt almak istiyorsanız forumumuzdan VIP üyelik alabilirsiniz.

Belirli aralıklarla Ar-Ge Tim tarafından bunun gibi güncel crypterler paylaşılacaktır.

6apXyk.png

Rar şifresi buradaki fotoğrafı kullanarak bulmalısınız!

MTR7LM.jpg

fotoğraf yok :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.