Galaxy S3 Mini, Avrupa'da satışa sunuldu

TuqrahanXP

Uzman üye
10 Kas 2011
1,346
0
BİLSEM BİLİŞİMSamsung'un yakın zamanda tanıttığı, amiral gemisi Galaxy S3'ün küçük kardeşi S3 Mini; Avrupa kıtasındaki yolculuğuna başladı.

Fransa'da Amazon tarafından 370 avrodan satışına başlanan telefon, İngiltere'de ise yaklaşık 300 sterlinden satışa sunulmuş durumda. Öte yandan Almanya'da ise telefonun satış fiyatı 345 avro olarak şekillenirken, Samsung Almanya'nın telefon için tavsiye ettiği satış fiyatını 440 Avro olarak açıkladığını hatırlatalım.
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.