Galerideki fotoğrafları geri getirme

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,630
1,647
Merhabalar değerli THT ailesi
Dün telefona format attım telefonu yedeklediğim halde galerideki bütün fotoğraflar silinmiş
Fotoğrafları geri getirebilecek bildiğiniz bir çözüm var mı

En etkili program recuva dır. Hatta paralı Geri getirme programları var. Parasını vermek istersen bunuda kullanabilirsin EaseUS Data Recovery Wizard En iyileri bunlar Değerli üye. Recuva ücretsiz. Galerideki fotoları geri getirebilirsin hatta daha önce format attıysan formattan öncekileride geri getirebilirsin. Tek yapman gereken Bir Usb Data Kablosuyla Telefonu Pc ye bağlaman. Recuva da android telefonu hedef olarak seçersin. Recuva Android Telefon içerisinde silinenleri geri getirir ve geri gelenleride Hdd de C: yada D: ye hangisine atmak istiyorsan artık dosya yükleme yolunu seçersin. Dosyalarını kurtarıncada bu kaydettiklerini Telefona atarsın. Hatta bir yedeği pc dede olmuş olacak.
Onları da denedim ancak hiçbir olumlu sonuç alamadım

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,630
1,647

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,630
1,647
Ben gene de telefonuma güvenemedim önceden bütün müzikleri bilgisayara attım, fotoğrafları da atıcaktım dosyayı bulamadım bıraktım
Güvenmemekte haklıymışım 🤦‍♂️😄

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
En etkili program recuva dır. Hatta paralı Geri getirme programları var. Parasını vermek istersen bunuda kullanabilirsin EaseUS Data Recovery Wizard En iyileri bunlar Değerli üye. Recuva ücretsiz. Galerideki fotoları geri getirebilirsin hatta daha önce format attıysan formattan öncekileride geri getirebilirsin. Tek yapman gereken Bir Usb Data Kablosuyla Telefonu Pc ye bağlaman. Recuva da android telefonu hedef olarak seçersin. Recuva Android Telefon içerisinde silinenleri geri getirir ve geri gelenleride Hdd de C: yada D: ye hangisine atmak istiyorsan artık dosya yükleme yolunu seçersin. Dosyalarını kurtarıncada bu kaydettiklerini Telefona atarsın. Hatta bir yedeği pc dede olmuş olacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.