GameBoost v1.1.1.2008GameGain v2.1.1.2008PCBoost v3.1.1.2008PCMedik v6.1.1.2008SuperR

erdem28

Kıdemli Üye
28 Eyl 2007
2,663
44
İSTANBUL
PGWARE Products Pack 2008


turk.gif
Sistem Hizmet Programlar'ı

GameGain 2 - PC Game Optimizer
GameGain programı hem sisteminizin hemde oyunlarınızın bir nevi optimizasyonunu sağlayarak hızını arttırıyor, oyunların açılışında da bu farkı hemen görebiliyorsunuz.

PCMedik 6 - Medicine For Your Computer
Windows kullanan herkesin basina geliyordur, bilgisayarinizda çok önemli bir is yapiyorsunuz, hayat memat meselesi, TAK bir bakiyorsunuz windows klasik ERROR'larindan birini veriyor, yaptiginiz isi kaydetmeden ya program kapaniyor, yada bilgisayari kapatmak zorunda kaliyorsunuz. Sonra Bill Gates'i aniyorsunuz!!! Iste PcMedik bize bu ERROR'lerden kurtamayi vaadediyor.

SuperRam 5 - PC Memory Manager
SuperRam bilgisayarınızın RAM düzeyini kendiniz ayarlayarak kendize göre düzenlemek için yapılmış kaliteli bir program. Program bilgisayarınızın bios ayarlarına kadar girerek bilgisayarınızdaki bellek oranını sizin için en güzel seviyeye kadar getirerek bilgisayarınızı kullanışlı hale getiriyor.

PCBoost 3 - Increase System Performance
PCBoost programı bilgisayarınızın performans ayarlarını yapıp daha hızlı çalışmasını sağlar. Program ile anlık CPU hızınızı ve RAM durumunu izleyebilir, çalışan tüm programları listeleyebilirsiniz. Program bilgisayarınızın hızını arttıracağını iddaa ediyor.

İnternet Hizmet Programlar'ı
Throttle 6 - Internet Speed Booster
Throttle modem, Kablo modem veya dsl modem konfigurasyonunu ayarlayıp internete en hızlı şekilde girmenizi sağlayan bir program. Programı deneyip faydalarından sizde yararlanın.

GameBoost 1 - Game and Internet Optimizer
Bilgisayarınızın özellikleri düşük ise yeni çıkan oyunları oynamakta çok zorlanıyorsunuzdur. Bilgisayarınız bu oyunları ya hiç açamaz yada açar ama oyun çok yavaş çalışır. GameBoost programıyla bilgisayarınızda oynadığınız oyunları hızlandırabilirsiniz. Program ile oynanabilirlik gözle görülebilir bir şekilde hızlanıyor.GameBoost ayrıca internet hızınızıda arttırabiliyor.

eng.gif
I -- N -- C -- L -- U -- D -- E

GameBoost v1.1.1.2008
GameGain v2.1.1.2008
PCBoost v3.1.1.2008
PCMedik v6.1.1.2008
SuperRam v5.1.1.2008
Throttle v6.1.1.2008System Utilities and Optimizers

>> GameGain 2 - PC Game Optimizer
Enhance your PC games by optimizing your computers' speed and performance. Squeeze every last bit of performance out of your PC.

>> PCMedik 6 - Medicine For Your Computer
Repair problems with your computer and increase its speed. Easy to do diagnostic and repair of computer problems.

>> SuperRam 5 - PC Memory Manager
Increase your computers' performance and stability by adding software based memory. Make your computer faster!

>> PCBoost 3 - Increase System Performance
Boost the speed of your computer by making games and applications run faster. Trick your computer into thinking it's more powerful!

Internet Utilities and Optimizers

>> Throttle 6 - Internet Speed Booster
Optimize your internet connection by modifying your Dial-up, DSL, ADSL, Cable, ISDN, and Satellite modem settings. Faster internet speeds!

>> GameBoost 1 - Game and Internet Optimizer
Boost your PC games by optimizing your computers' speed and internet performance. Take your computer and internet connection to new levels!

Size:5.5 mb

Link: http://rapidshare.com/files/82170254/PGWAR...ck_2008.TRK.rar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.