**Garip bir mahlukat**

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
bana bakmayın boyle bir sey hayatımda gormedım ama resimde oynama var gibime geldi cunki pxl dusuk

hasandemirci

Yeni üye
18 Tem 2007
17
0
bence sapık bir insanın, domuza tecavüz etmesiyle ortaya çıkan bi tür, bu tür vakalar yaşanıyor, Rize de adam ineğe tecavüz etmiş, sonucunda insan inek karışımı ölü bişey doğmuş.. olabilir yani gözümle görmedim

Manyakbebe

Katılımcı Üye
22 Haz 2007
633
9
Pc Başı
Millet bu fotodaki bir mutant A.B.D. de bunun üzerine yapılmıp bir deneme war bu bir maymun-domuz karışımı mutant yıllardan beri war olduğuı we bunun gibi 40 küsür mutantı ürettiği haberi daha bu sene çıkdığı için böle photoshop fln dionusdur ama bu konu 1 kere daha açılmışdı şaşırmayın tıpda herşey mümkün mutasyon bile ve aynı zamanda doğa 50 ye yakın insan-timsah insan-balış vs. gibi canlıların war olduğu tespit edilmişdir.Sizi aydınlattığım için önemli deil rep+teşkkr yeter :D:D:ihihih

mersinbay

Yeni üye
6 Kas 2006
4
0
Yok len bu George dabılyu Bush'un karısının düşürdüğü cenin. yani Bush un düşen ******.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.